Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 

 

Nr. Nimi Kab.nr. Ained Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
1.  Adam O. 103 Inglise ja Saksa keeled
2.  Aleksejeva V. 406 Bioloogia
3.  Belova L. 312 Eesti keel
4.  Bessonova A.
5.  Birsanova N. 303/304 Ajalugu
6.  Bogatova H. 217 Klassiõpetaja
7.  Dubtšak A. 316 Klassiõpetaja
8.  Dubtšak A. 316 Klassiõpetaja
9.  Džalalov S. 221 Psühholoog
10.  Fedorova T. 404 Matemaatika
11.  Gnevaševa J. 203 Eesti keel
12.  Gomzjakova I. 206 Matemaatika  (7C klass)
13.  Gukova O. 222 Klassiõpetaja
14.  Hmelkova O. 409 Inglise keel
15.  Iakovleva E. 207 Matemaatika
16.  Ignatjeva A. 408 Inglise keel
17.  Imaeva R. 205 Bioloogia
18.  Jakovleva J. 108 Eripedagoog
19.  Jankovskaja D. 107 Eesti keel
20.  Kameneva I. 312
21.  Kanev A. 117 Kehaline kasvatus
22.  Košelev D. 117 Kehaline kasvatus
23.  Kostenkova M. 219 Klassiõpetaja
24.  Kravchenko E. 311 Klassiõpetaja
25.  Laiksoo K. 101 Eesti keel
26.  Lend L. 109 Inglise keel
27.  Lillak J. Eesti keel
28.  Ljudvig V. 301 Inglise keel
29.  Lozhkina N. 207 Matemaatika
30.  Mäkinen J. Inglise keel
31.  Malinova J. 313 Klassiõpetaja
32.  Malinova J. 313 Klassiõpetaja
33.  Mazinskaja D. 104 Inglise keel
34.  Minitš M. 215 Muusika
35.  Mogutov M. 117 Kehaline kasvatus
36.  Moissejenko O. 307 Eesti keel
37.  Moissejev V. 001 Tehnoloogia
38.  Moškova L. 305 Füüsika
39.  Nikolina J. Eesti keel
40.  Okuneva T. 402 Eesti keel
41.  Orekhova J. Eesti keel
42.  Ostašov G. 403 Eesti keel
43.  Ostroverhova N. Vene keel
44.  Petrova A. 407 Eesti keel
45.  Podpovedkina T. 315 Eesti keel
46.  Polištšuk S. Matemaatika
47.  Poskina D. abiõpetaja
48.  Ranneva L. Klassijuhataja
49.  Rasstryguina N. 403 Geograafia
50.  Rastvorov N. haridustehnoloog
51.  Raud A. 303 Vene keel
52.  Razguljajeva N. 218 Klassiõpetaja
53.  Rumjantseva L. 405 Keemia
54.  Šabarov J. Tehnoloogia
55.  Šapotšnikova J. 117 Kehaline kasvatus
56.  Savitševa S. Inglise keel
57.  Shcherbinina O. 308 Inglise keel
58.  Shuleyko L. 215 Muusika
59.  Sile T. 111 Ajalooõpetaja
60.  Solovjova A. 314 Klassiõpetaja
61.  Sovetnaja T. 220 Klassiõpetaja
62.  Suvorova I. 201/202 Eesti keel
63.  Syakki M. 401 Eesti keel
64.  Tadž S. Eesti keel
65.  Tarjan A. 302 Vene keel
66.  Tihhonova O. 307 Kunst
67.  Titova M. 310 Klassiõpetaja
68.  Tjuleneva J. 304 Vene keel
69.  Tšalõhh N. 306 Vene keel
70.  Tšekolovets J. Matemaatika
71.  Tvoronovitš J. 218 Klassiõpetaja
72.  Vlasova N. 301 Inglise keel
73.  Zhurina V. 102 Geograafia
74.  Zolotareva L. 208 Vene keel
75.  Žukova K. 103 Eesti keel