Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 

 

Nr. Nimi Kab.nr. Ained Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
1.  Adam O. 103 Saksa keel
2.  Aleksandrova L. Eesti keel
3.  Aleksejeva V. 406 Bioloogia
4.  Bahhir N. Klassiõpetaja
5.  Bahramova I. 113 Eesti keel
6.  Belova L. 312 Eesti keel
7.  Belova Z. 216 Klassiõpetaja
8.  Bessonova A.
9.  Birsanova N. 303/304 Ajalugu
10.  Bogatova H. 217 Klassiõpetaja
11.  Dubtšak A. 316 Klassiõpetaja
12.  Džalalov S. 221 Psühholoog
13.  Fedorova T. 404 Matemaatika
14.  Gnevaševa J. 203 Eesti keel
15.  Gomzjakova I. 206 Matemaatika 13:50 - 14:50 (7C klass)
16.  Gukova O. 222 Klassiõpetaja
17.  Gurõljova L. Inglise keel
18.  Hmelkova O. 409 Inglise keel
19.  Iakovleva E. 207 Matemaatika
20.  Ignatjeva A. 408 Inglise keel
21.  Imaeva R. 205 Bioloogia
22.  Jankovskaja D. 107 Eesti keel
23.  Kameneva I. 312
24.  Kostenkova M. 219 Klassiõpetaja
25.  Kravchenko E. 311 Klassiõpetaja
26.  Laiksoo K. 101 Eesti keel
27.  Lend L. 109 Inglise keel
28.  Lillak J. Eesti keel
29.  Ljudvig V. 301 Inglise keel
30.  Lozhkina N. 207 Matemaatika
31.  Malinova J. 313 Klassiõpetaja
32.  Mazinskaja D. 104 Inglise keel
33.  Minitš M. 215 Muusika
34.  Moissejenko O. 307 Eesti keel
35.  Moissejev V. 001 Tööõpetus
36.  Moškova L. 305 Füüsika
37.  Okuneva T. 402 Eesti keel
38.  Orekhova J. Eesti keel
39.  Ostašov G. 403 Eesti keel
40.  Ostroverhova N. Vene keel
41.  Petrova A. 407 Eesti keel
42.  Podpovedkina T. 315 Eesti keel
43.  Rasstryguina N. 403 Geograafia
44.  Raud A. 303 Vene keel
45.  Rumjantseva L. 405 Keemia
46.  Sepp C. 208 Eesti keel
47.  Shcherbinina O. 308 Inglise keel
48.  Shuleyko L. 215 Muusika
49.  Sile T. 111 Ajalooõpetaja
50.  Solovjova A. 314 Klassiõpetaja
51.  Sovetnaja T. 220 Klassiõpetaja
52.  Suvorova I. 201/202 Eesti keel
53.  Syakki M. 401 Eesti keel
54.  Tarjan A. 302 Vene keel
55.  Tihhonova O. 307 Kunst
56.  Titova M. 310 Klassiõpetaja
57.  Tjuleneva J. 304 Vene keel
58.  Tšalõhh N. 306 Vene keel
59.  Tvoronovitš J. 218 Klassiõpetaja
60.  Vlasova N. 301 Inglise keel
61.  Zhurina V. 102 Geograafia
62.  Zolotareva L. 208 Vene keel
63.  Žukova K. 103 Eesti keel