Aineõpetajate konsultatsioonipäevad ja kontrolltööde ümbertegemise päevad

Salasõna: 

 

Nr. Nimi Kab.nr. Ained Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede
1.  Adam O. 103 Saksa keel 13:55 - 14:40 13:55 - 14:40
2.  Aleksandrova L. Eesti keel 14:00 - 14:45 (6 klass) 08:05 - 08:45 (9A klass)
kab.305
14:00 - 14:35 (9C klass)
kab.401
3.  Aleksejeva V. 406 Bioloogia 14:45 - 15:30 13:00 - 13:45
4.  Bahhir N. 109 Klassiõpetaja
5.  Bahramova I. 113 Eesti keel 14:00 - 15:00 (8A klass)
6.  Belova L. 312 Eesti keel 14:00 - 14:45 14:00 - 14:45 (7D klass)
7.  Belova Z. 216 Klassiõpetaja 13:00 - 15:00
8.  Birsanova N. 109 Ajalugu 14:00 - 15:00
9.  Bogatova H. 217 Klassiõpetaja 13:00 - 13:45
10.  Butkevitš A. 201 Inglise keel 14:00 - 15:00
11.  Dubtšak A. 316 Klassiõpetaja 13:00 - 14:00
12.  Džalalov S. 221 Psühholoog
13.  Fedorova T. 404 Matemaatika 13:00 - 13:45 (4B klass) 13:00 - 14:40
14.  Gnevaševa J. 203 Eesti keel 14:00 - 15:00
15.  Gomzjakova I. 206 Matemaatika 14:00 - 15:00 (11 klass)
  
  
13:45 - 14:30 (6 klass) 13:45 - 14:30 (8 klass)
16.  Gukova O. 222 Klassiõpetaja 13:30 - 14:30 (1A klass)
17.  Gurõljova L. Inglise keel 13:00 - 13:45 14:00 - 15:00
18.  Hmelkova O. 409 Inglise keel 13:55 - 14:40 (11 klass) 13:55 - 14:40 (10 klass) 09:00 - 09:45 (12A klass)
19.  Iakovleva E. 207 Matemaatika 13:55 - 15:30
20.  Ignatjeva A. 408 Inglise keel 14:00 - 15:00 14:00 - 15:00
21.  Imaeva R. 205 Bioloogia 14:00 - 15:00 14:00 - 15:00
22.  Jankovskaja D. 107 Eesti keel 14:00 - 15:00 13:00 - 14:00 (4B klass)
23.  Kostenkova M. 219 Klassiõpetaja 13:00 - 13:45 (3C klass) 13:00 - 13:45 (3C klass)
24.  Kravchenko E. 311 Klassiõpetaja 13:00 - 14:00 (3B klass) 13:00 - 14:00 (3B klass)
25.  Laiksoo K. 101 Eesti keel 14:00 - 15:00
26.  Lend L. Inglise keel 14:00 - 14:45 09:00 - 09:45 (12A klass)
27.  Ljudvig V. 301 Inglise keel 13:55 - 14:40
28.  Lozhkina N. 207 Matemaatika 13:55 - 14:40 (12A klass) 13:55 - 14:40 (6B klass) 13:55 - 15:20
29.  Malinova J. 313 Klassiõpetaja 13:00 - 14:00
30.  Mazinskaja D. 104 Inglise keel 13:00 - 15:00 08:00 - 08:50 (9B klass)
raamatukogu
13:00 - 15:00
31.  Minitš M. 215 Muusika 14:00 - 15:00
32.  Moissejenko O. 307 Eesti keel 13:55 - 14:40
08:00-08:45 (9C klass)
33.  Moissejev V. 001 Tööõpetus 13:55 - 14:40
34.  Moškova L. 305 Füüsika 13:50 - 14:50
35.  Mussijenko J. Matemaatika 13:55 - 15:00 13:55 - 14:55 (10 klass) 13:00 - 15:00 (4 klass)
36.  Okuneva T. 402 Eesti keel 14:00 - 15:00
37.  Orekhova J. 312 Eesti keel 13:15 - 14:00 13:15 - 14:00
38.  Ostašov G. 403 Eesti keel
39.  Ostroverhova N. Vene keel 13:00 - 14:00 (1B klass) 14:00 - 14:45 14:00 - 14:45
40.  Paut M. Eesti keel
41.  Petrova A. 407 Eesti keel 14:45 - 15:30 13:00 - 13:45 (4B klass)
42.  Podpovedkina T. 315 Eesti keel 12:00 - 13:30 (1B klass)
43.  Postolenko M. Inglise keel 13:55 - 14:40 13:55 - 14:40
44.  Prussakov I. Kehaline kasvatus
45.  Püvi K. 101,107 Eesti keel 13:00 - 13:45 (11A klass)
kab.101 või fuajees
13:00 - 13:45
(2a,4a,4d,7d,8b) kab.107
46.  Rasstryguina N. 403 Geograafia 14:00 - 15:00
47.  Raud A. 303 Vene keel 14:00 - 14:30 14:00 - 14:30 13:00 - 14:45 (4C klass)
48.  Rumjantseva L. 405 Keemia 14:00 - 15:00 14:00 - 15:00
49.  Sepp C. 208 Eesti keel
50.  Shcherbinina O. 308 Inglise keel 13:00 - 14:40 14:00 - 14:45 (9A klass) 
51.  Shuleyko L. 215 Muusika 14:00 - 15:00
52.  Sile T. 109 Ajalooõpetaja 14:00 - 15:00
53.  Skokova L. 306 Vene keel 14:00 - 15:00 13:00 - 15:00
54.  Solovjova A. 314 Klassiõpetaja 12:00 - 12:45
55.  Sovetnaja T. 220 Klassiõpetaja 13:00 - 14:00 (2A klass) : - :00
56.  Stepanova L. 309 Klassiõpetaja 14:00 - 15:00 14:00 - 15:00
57.  Suvorova I. 103 Eesti keel 14:00 - 14:45 (10 klass) 14:00 - 14:45 (11 klass) 14:00 - 14:45 (12 klass)
58.  Syakki M. 401 Eesti keel
59.  Tarjan A. 302 Vene keel 13:50 - 14:20 13:50 - 14:30
60.  Tihhonova O. 307 Kunst 14:15 - 15:15 14:30 - 15:30
61.  Titova M. 310 Klassiõpetaja 13:30 - 15:00 (1C klass)
62.  Tjuleneva J. 304 Vene keel 14:00 - 14:45 (5 klass) 13:00 - 13:45 (4 klass) 14:00 - 14:45 (8B klass)
63.  Tvoronovitš J. 218 Klassiõpetaja
64.  Vlasova N. 301 Inglise keel 13:55 - 14:40
65.  Zhurina V. 102 Geograafia 14:00 - 14:45 14:00 - 14:45
66.  Zjusko A. 202 Matemaatika 13:00 - 14:40 (12 klass) 13:30 - 15:30
67.  Zolotareva L. 208 Vene keel 14:00 - 14:45 14:00 - 14:45
68.  Žukova K. 103 Eesti keel 13:55 - 14:40 13:55 - 14:40