S U L E A R V U T I K L A S S - 1 (15)   Print

 
Salasõna:   

 (для регистрации введите пароль)

20.01.20 - 26.01.20

  Esmaspäev - 20.01.20 Teisipäev - 21.01.20 Kolmapäev - 22.01.20 Neljapäev - 23.01.20 Reede - 24.01.20
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid
 08:05-08:50 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 09:00-09:45 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 10:00-10:45 3
 11B,  Hmelkova O.,
info otsimine, kuulamine
 
 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 11:00-11:45 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 12:00-12:45 5
 11A,  Hmelkova O.,
info otsimine, kuulamine
 
 5
 
 5
 
 5
 
 5
 2B,  Podpovedkina T.,
IKT
 
 13:00-13:45 6
 
 6
 
 6
 
 6
 
 6
 
 13:55-14:40 7
 
 7
 12B,  Birsanova N.,
IKT
 
 7
 
 7
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 7
 
 14:50-15:35 8
 
 8
 
 8
 
 8
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 8
 

27.01.20 - 02.02.20

  Esmaspäev - 27.01.20 Teisipäev - 28.01.20 Kolmapäev - 29.01.20 Neljapäev - 30.01.20 Reede - 31.01.20
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid
 08:05-08:50 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 09:00-09:45 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 10:00-10:45 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 11:00-11:45 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 12:00-12:45 5
 
 5
 
 5
 
 5
 
 5
 2B,  Podpovedkina T.,
IKT
 
 13:00-13:45 6
 
 6
 
 6
 
 6
 
 6
 
 13:55-14:40 7
 
 7
 
 7
 
 7
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 7
 
 14:50-15:35 8
 
 8
 
 8
 
 8
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 8
 

03.02.20 - 09.02.20

  Esmaspäev - 03.02.20 Teisipäev - 04.02.20 Kolmapäev - 05.02.20 Neljapäev - 06.02.20 Reede - 07.02.20
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid
 08:05-08:50 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 09:00-09:45 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 10:00-10:45 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 11:00-11:45 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 12:00-12:45 5
 
 5
 
 5
 
 5
 
 5
 2B,  Podpovedkina T.,
IKT
 
 13:00-13:45 6
 
 6
 
 6
 
 6
 
 6
 
 13:55-14:40 7
 
 7
 
 7
 
 7
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 7
 
 14:50-15:35 8
 
 8
 
 8
 
 8
 7-12,  Gomzjakova I.,
robootika
 
 8