S U L E A R V U T I K L A S S - 1 (15)   Print

 
Salasõna:   

 (для регистрации введите пароль)

27.05.19 - 02.06.19

  Esmaspäev - 27.05.19 Teisipäev - 28.05.19 Kolmapäev - 29.05.19 Neljapäev - 30.05.19 Reede - 31.05.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid
 08:05-08:50 1
 6D,  Butkevitš A.,
 
 1
 
 1
 Tasemetööd,   .,
.
 
 1
 
 1
 
 09:00-09:45 2
 
 2
 
 2
 Tasemetööd,   .,
.
 
 2
 
 2
 
 10:00-10:45 3
 3D,  Tvoronovitš J.,
 
 3
 
 3
 Tasemetööd,   .,
.
 
 3
 
 3
 
 11:00-11:45 4
 9A,  Butkevitš A.,
grammar training
 
 4
 
 4
 Tasemetööd,   .,
.
 
 4
 
 4
 
 12:00-12:45 5
 8B,  Butkevitš A.,
grammar training
 
 5
 
 5
 Tasemetööd,   .,
.
 
 5
 
 5
 
 13:00-13:45 6
 7C,  Butkevitš A.,
grammar training
 
 6
 8C,  Raud A.,
задание в леарнингаппс
 
 6
 
 6
 
 6
 
 13:55-14:40 7
 9A,  Butkevitš A.,
 
 7
 Robootika,  Gomzjakova I.,
 
 7
 
 7
 
 7
 
 14:50-15:35 8
 
 8
 
 8
 
 8
 
 8
 

03.06.19 - 09.06.19

  Esmaspäev - 03.06.19 Teisipäev - 04.06.19 Kolmapäev - 05.06.19 Neljapäev - 06.06.19 Reede - 07.06.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid
 08:05-08:50 1
 3A,  Bogatova H.,
 
 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 09:00-09:45 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 10:00-10:45 3
 6A,  Ignatjeva A.,
 
 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 11:00-11:45 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 12:00-12:45 5
 
 5
 
 5
 
 5
 
 5
 
 13:00-13:45 6
 
 6
 
 6
 
 6
 
 6
 
 13:55-14:40 7
 9A,  Butkevitš A.,
 
 7
 Robootika,  Gomzjakova I.,
 
 7
 
 7
 
 7
 
 14:50-15:35 8
 
 8
 
 8
 
 8
 
 8
 

10.06.19 - 16.06.19

  Esmaspäev - 10.06.19 Teisipäev - 11.06.19 Kolmapäev - 12.06.19 Neljapäev - 13.06.19 Reede - 14.06.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid  Nr  Klass, Õpetaja, Materjalid
 08:05-08:50 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 1
 
 09:00-09:45 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 2
 
 10:00-10:45 3
 8A,  Adam O.,
 
 3
 
 3
 
 3
 
 3
 
 11:00-11:45 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 4
 
 12:00-12:45 5
 
 5
 
 5
 
 5
 
 5
 
 13:00-13:45 6
 
 6
 
 6
 
 6
 
 6
 
 13:55-14:40 7
 9A,  Butkevitš A.,
 
 7
 Robootika,  Gomzjakova I.,
 
 7
 
 7
 
 7
 
 14:50-15:35 8
 
 8
 
 8
 
 8
 
 8