Narva Soldino Gümnaasium
Andekate õpilaste tulemused 2013-2014 õa (konkursidega)
Nr Perekonnanimi Klass Õppeaine Õpetaja Saavutus Osalemine Saavutuste tase
1 Kristian Tšasovskihh 3A Vene keel Tatjana Sovetnaja III koht aineolümpiaad Linnavoor
      Matemaatika Tatjana Sovetnaja I koht aineolümpiaad Linnavoor
2 Anastassia Liepa 2E Vene keel Tatjana Podpovedkina I koht lugejate konkurss Linnavoor
3 Aljona Salnikova 2D Vene keel Oksana Gukova III koht aineolümpiaad Linnavoor
4 Ilona Ritter 5A Vene keel Anna Raud II koht Puškini konkurss Linnavoor
5 Dmitri Kuprijanov 5A Vene keel Anna Raud aukiri Tolkien'I linnamäng Linnavoor
6 Serafim Kuprijanov 5A Vene keel Anna Raud aukiri Tolkien'I linnamäng Linnavoor
7 Katarina Küttis 5B Vene keel Anna Raud aukiri Tolkien'I linnamäng Linnavoor
8 Nikita Kosutski 5B Vene keel Anna Raud aukiri Tolkien'I linnamäng Linnavoor
9 Darja Kuznetsova 5C Vene keel Anna Raud aukiri Tolkien'I linnamäng Linnavoor
10 Valeria Puhtejeva 6B Inglise Keel Darja Mazinskaja VIII koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Inglise Keel Anna ignatjeva V Koht aineolümpiaad Linnavoor
      Vene keel Julia Tjuleneva aukiri Puškini konkurss Linnavoor
11 Anna Bašurova 6B Vene keel Julia Tjuleneva aukiri Puškini konkurss Linnavoor
12 Darja Mihhailova 6B Vene keel Julia Tjuleneva aukiri Puškini konkurss Linnavoor
13 Jegor Gratšov 7A Vene keel Anna Raud laureaat lugejate konkurss Linnavoor
14 Daniil Bulatšenkov 7A Vene keel Anna Raud laureaat lugejate konkurss Linnavoor
15 Aleksandr Trohhatšov 7B Inglise Keel Anna ignatjeva II Koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Inglise Keel Anna ignatjeva III Koht aineolümpiaad Linnavoor
16 Darja Antoškina 8A Kunstiõpetus Olga Romazanova I koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
          on kutsutud aineolümpiaad Riiklik voor
17 Aleksei Smetanin 9A Bioloogia Valeria Aleksejeva VIII koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Keemia Ljudmila Rumjantseva III Koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Vene keel Natalja Ostroverhova laureaat lugejate konkurss Linnavoor
18 Aleksei Gratšov 9A Füüsika Ljudmila Moškova III Koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Matemaatika Niina Ložkina II koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
19 Mikhail Ayzup 9A Füüsika Ljudmila Moškova VII Koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Matemaatika Niina Ložkina V koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Matemaatika Niina Ložkina III koht matem.turniir Linnavoor
      Vene keel Natalja Ostroverhova I koht Kunstilise tõlkimise konkurss Piirkonnavoor
      Ajalugu Natalia Birsanova I koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
          on kutsutud aineolümpiaad Riiklik voor
20 Denis Vakilov 9A Füüsika Ljudmila Moškova VIII Koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
21 Dmitri Metsatalu 9A Vene keel Natalja Ostroverhova laureaat lugejate konkurss Linnavoor
22 Senichenkova Sofiya 9A Inglise Keel Olga Nagibina IV Koht aineolümpiaad Linnavoor
      Vene keel N.Ostroverhova I koht Kunstilise tõlkimise konkurss Piirkonnavoor
      Vene keel N.Ostroverhova III koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad
23 Rita Guseva 10A Vene keel Ljudmila Skokova I koht Puškini konkurss Linnavoor
24 Maksim Libert 10A Geograafia Natalia Rasstryguina V koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
25 Jegor Dmitrijev 10A Eesti keel Julia Gnevaševa osalemine Essee konkurss Riiklik voor
26 Ilja Kulpin 11A Geograafia Natalia Rasstryguina III koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Ajalugu Natalia Birsanova IV koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
27 Kirill Rodionovskiy 11A Geograafia Natalia Rasstryguina VI koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
28 Valentin Krasnov 11A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva V koht aineolümpiaad Riiklik voor
          I koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
29 Oleg Kaik 11A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva IV koht aineolümpiaad Riiklik voor
          II koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
30 Julia Platova 11A Vene keel Ljudmila Skokova aukiri Essee konkurss Rahvusvaheline
31 Juliana Martõnova 11A Vene keel Anna Raud III Koht Puškini konkurss Linnavoor
          laureaat lugejate konkurss Linnavoor
32 Natalja Birjukova 12A Ajalugu Natalia Birsanova V koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
33 Julia Platova 11A Eesti keel Julia Gnevaševa I,II voor aineolümpiaad Riiklik voor
34 Veronika Baikova 12A Kunstiõpetus Olga Romazanova II koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Vene keel ja kirjandus Ljudmila Skokova I koht Puškini konkurss
kunstnike konkurss
Linnavoor
35 Aleksei Tarjan 12A Vene keel ja kirjandus Ljudmila Skokova III Koht Kohuse kaasuste
konkurss
Riiklik voor
      Vene keel ja kirjandus Ljudmila Skokova II koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad
      Matemaatika Ljudmila Neltsas II koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad
36 Lev Savitski 12A Matemaatika Ljudmila Neltsas I koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad
37 Sergei Gontšarov 10 Matemaatika??? Ljudmila Neltsas I koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad