Andekate õpilaste tunnustamine (konkursid ja ainevõistlused) 2015-2016.õa.

Nr.  Õpilane  Klass   Aine   Õpetaja   Saavutus   Saavutustetase   
1. Gorškova Anastassia 10A Vene keel Skokova Ljudmila I koht Piirkonnavoor
2. Rattik Artjom 10A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht Linnavoor
3. Sovetnõi Leonid 10A Matemaatika Lozhkina Niina VIII koht Piirkonnavoor
4. Ayzup Mikhail 11A Füüsika Moškova Ljudmila V koht Riiklik voor
11A Ühiskonnaõpetus Birsanova Natalia III koht Linnavoor
11A Matemaatika Lozhkina Niina VIII koht Piirkonnavoor
5. Dmitrijeva Dajana 11A Ühiskonnaõpetus Birsanova Natalia III koht Linnavoor
6. Gratšov Aleksei 11A Matemaatika Lozhkina Niina VIII koht Piirkonnavoor
7. Maksimova Aleksandra 11A Ühiskonnaõpetus Birsanova Natalia III koht Linnavoor
8. Massalova Anastassia 11A Eesti keel Bahramova Irina I koht Piirkonnavoor
9. Metsatalu Dmitri 11A Kirjandus Tarjan Alevtina I koht Linnavoor
10. Smetanin Aleksei 11A Ühiskonnaõpetus Birsanova Natalia III koht Linnavoor
11A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht Linnavoor
11. Zaitsev Ilja 11A Ühiskonnaõpetus Birsanova Natalia III koht Linnavoor
12. Libert Maksim 12A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht Linnavoor
13. Malkova Jelizaveta 12A Matemaatika Lozhkina Niina VIII koht Piirkonnavoor
14. Dementjeva Anastasija 1A Kunst Titova Margarita I koht Linnavoor
15. Kišuns Anna 1D Kunst Gukova Oksana II koht Linnavoor
16. Savosto Daniil 1D Matemaatika Gukova Oksana VI koht Riiklik voor
1D Matemaatika Gukova Oksana VI koht Riiklik voor
17. Bulycheva Emiliya 2A Vene keel Sovetnaja Tatjana II koht Linnavoor
18. Lipp Laura 2A Vene keel Sovetnaja Tatjana II koht Linnavoor
19. Savina Adelia 2A Vene keel Sovetnaja Tatjana I koht Linnavoor
20. Agarkova Jekaterina 2C Vene keel Malinova Julia II koht Linnavoor
21. Rattik Nikita 2C Vene keel Malinova Julia II koht Linnavoor
22. Grigoriev Miroslav 2D Vene keel Dreval Natalja II koht Linnavoor
23. Kapralova Jelizaveta 2D Vene keel Dreval Natalja II koht Linnavoor
24. Polištšuk Polina 3A Vene keel Bogatova Helena III koht Linnavoor
25. Kumm Martin 3B Kehaline kasvatus Tvoronovitš Olesja I koht Linnavoor
3B Kehaline kasvatus Tvoronovitš Olesja III koht Linnavoor
26. Nikitina Ksenija 3B Kehaline kasvatus Tvoronovitš Olesja I koht Linnavoor
27. Sibul Denis 3B Kehaline kasvatus Tvoronovitš Olesja I koht Linnavoor
3B Kehaline kasvatus Tvoronovitš Olesja III koht Linnavoor
28. Žavronkova Marija 3B Kehaline kasvatus Tvoronovitš Olesja I koht Linnavoor
29. Šarapova Arina 4A Matemaatika Fedorova Tatjana I koht Piirkonnavoor
30. Zaytseva Olga 4B Muusika Shuleyko Ljudmila III koht Linnavoor
31. Oleinik Nikita 4C Kirjandus Tarjan Alevtina II koht Linnavoor
32. Golovina Evelina 4D Muusika Shuleyko Ljudmila I koht Linnavoor
33. Kanaeva Ksenija 4D Muusika Shuleyko Ljudmila I koht Linnavoor
34. Gerassimov Vladislav 5A Eesti keel Okuneva Tatjana III koht Linnavoor
35. Nefedova Anastasia 5A Kirjandus Ostroverhova Natalia I koht Riiklik voor
36. Tšassovskihh Kristian 5A Kirjandus Ostroverhova Natalia II koht Riiklik voor
37. Võip Martin 6A Kirjandus Ostroverhova Natalia V koht Riiklik voor
38. Grishina Maria 7B Ajalugu Birsanova Natalia I koht Linnavoor
39. Küttis Katarina 7B Kirjandus Tjuleneva Julia V koht Riiklik voor
40. Rõžikova Darja 7B Ajalugu Birsanova Natalia I koht Linnavoor
41. Korobkova Anastassia 8A Kirjandus Ostroverhova Natalia II koht Riiklik voor
42. Kuškova Anastassija 8A Kirjandus Ostroverhova Natalia V koht Riiklik voor
43. Tomitšik Levi 8A Ajalugu Birsanova Natalia I koht Linnavoor
44. Kolegova Margarita 8B Ajalugu Birsanova Natalia I koht Linnavoor
45. Mihhailova Darja 8B Ajalugu Birsanova Natalia I koht Linnavoor
46. Zamorski Vitali 8C Ajalugu Ostašov Georgi IV koht Linnavoor
47. Trohhatšov Aleksandr 9B Inglise keel Ignatjeva Anna I koht Linnavoor