Andekate õpilaste tunnustamine (konkursid ja ainevõistlused) 2016-2017.õa.

Nr.  Õpilane  Klass   Aine   Õpetaja   Saavutus   Saavutustetase   
1. Boychenko Karina 10A Vene keel Skokova Ljudmila II koht Riiklik voor
2. Bulatšenkov Daniil 10A Kirjandus Skokova Ljudmila II koht Rahvusvaheline
3. Emeliyanova Elina 10A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht
10A Vene keel Skokova Ljudmila I koht Riiklik voor
4. Grachev Egor 10A Kirjandus Skokova Ljudmila II koht Rahvusvaheline
5. Rattik Artjom 10A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht
6. Semjonova Natalia 10A Matemaatika Lozhkina Niina VI koht Piirkonnavoor
7. Trohhatšov Aleksandr 10A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht
8. Gorškova Anastassia 11A Matemaatika Lozhkina Niina VI koht Piirkonnavoor
11A Vene keel Skokova Ljudmila X Riiklik voor
9. Ayzup Mikhail 12A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht
12A Vene keel Tarjan Alevtina I koht Linnavoor
12A Matemaatika Lozhkina Niina VI koht Piirkonnavoor
10. Barbassevitš Georgi 12A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht
11. Gratšov Aleksei 12A Matemaatika Lozhkina Niina VI koht Piirkonnavoor
12. Netšajev Artur 12A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht
13. Smetanin Aleksei 12A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht
14. Apollonov Jegor 1A Matemaatika Bogatova Helena VII koht Piirkonnavoor
1A Matemaatika Bogatova Helena II koht Linnavoor
15. Rego Bogdan 1A Kunst Bogatova Helena III koht Linnavoor
16. Senitšenkova Eva 2A Kunst Titova Margarita I koht Linnavoor
17. Sidorov Georgiy 2A Kunst Titova Margarita I koht Linnavoor
18. Varganova Uljana 2A Vene keel Titova Margarita III koht Linnavoor
2A Vene keel Titova Margarita VII koht Riiklik voor
19. Kišuns Anna 2D Kunst Gukova Oksana II koht Linnavoor
20. Kruk Evelina 2D Vene keel Gukova Oksana XII Piirkonnavoor
21. Savosto Daniil 2D Matemaatika Gukova Oksana V koht Riiklik voor
2D Matemaatika Gukova Oksana I koht Linnavoor
22. Belyanskiy Daniil 3A  mitteatesteeritud Sovetnaja Tatjana VI koht Piirkonnavoor
3A Matemaatika Sovetnaja Tatjana IV koht Linnavoor
23. Nikolajeva Anna 3A Matemaatika Sovetnaja Tatjana III koht Linnavoor
3A Matemaatika Sovetnaja Tatjana III koht Piirkonnavoor
24. Gavrilova Aljona 4A Vene keel Skokova Ljudmila V koht Riiklik voor
25. Polištšuk Polina 4A Vene keel Skokova Ljudmila II koht Riiklik voor
26. Ivanova Mariya 5C Vene keel Tarjan Alevtina V koht Riiklik voor
27. Jelizarova Sofija 5C Kirjandus Tarjan Alevtina III koht Linnavoor
28. Oleinik Nikita 5C Kirjandus Tarjan Alevtina II koht Linnavoor
5C Vene keel Tarjan Alevtina VIII koht Riiklik voor
5C Vene keel ja kirjandus Tarjan Alevtina X Riiklik voor
5C Vene keel ja kirjandus Tarjan Alevtina I koht Linnavoor
29. Salnikova Aljona 5C Vene keel Tarjan Alevtina IV koht Riiklik voor
30. Tšassovskihh Kristian 7A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht
31. Lavrinovitš Darina 9A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht
32. Suvorova Milena 9A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht
33. Tomitšik Levi 9A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht