Narva Soldino Gümnaasium
Andekate õpilaste tulemused 2013-2014 õa
Nr Perekonnanimi Klass Õppeaine Õpetaja Saavutus Osalemine Saavutuste tase
1 Kristian Tšasovskihh 3A Vene keel Tatjana Sovetnaja III koht aineolümpiaad Linnavoor
      Matemaatika Tatjana Sovetnaja I koht aineolümpiaad Linnavoor
2 Aljona Salnikova 2D Vene keel Oksana Gukova III koht aineolümpiaad Linnavoor
3 Valeria Puhtejeva 6B Inglise Keel Darja Mazinskaja VIII koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Inglise Keel Anna ignatjeva V Koht aineolümpiaad Linnavoor
4 Aleksandr Trohhatšov 7B Inglise Keel Anna ignatjeva II Koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Inglise Keel Anna ignatjeva III Koht aineolümpiaad Linnavoor
5 Darja Antoškina 8A Kunstiõpetus Olga Romazanova I koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
          on kutsutud aineolümpiaad Riiklik voor
6 Aleksei Smetanin 9A Bioloogia Valeria Aleksejeva VIII koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Keemia Ljudmila Rumjantseva III Koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
7 Aleksei Gratšov 9A Füüsika Ljudmila Moškova III Koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Matemaatika Niina Ložkina II koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
8 Mikhail Ayzup 9A Füüsika Ljudmila Moškova VII Koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Matemaatika Niina Ložkina V koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Ajalugu Natalia Birsanova I koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
          on kutsutud aineolümpiaad Riiklik voor
9 Denis Vakilov 9A Füüsika Ljudmila Moškova VIII Koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
10 Senichenkova Sofiya 9A Inglise Keel Olga Nagibina IV Koht aineolümpiaad Linnavoor
      Matemaatika Ljudmila Neltsas III koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad
      Vene keel Natalja Ostroverhova III Koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad
11 Maksim Libert 10A Geograafia Natalia Rasstryguina V koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
12 Ilja Kulpin 11A Geograafia Natalia Rasstryguina III koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
      Ajalugu Natalia Birsanova IV koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
13 Kirill Rodionovskiy 11A Geograafia Natalia Rasstryguina VI koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
14 Valentin Krasnov 11A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva V koht aineolümpiaad Riiklik voor
          I koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
15 Oleg Kaik 11A Majandusõpetus Jelena Vassiljeva IV koht aineolümpiaad Riiklik voor
          II koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
16 Natalja Birjukova 11A Ajalugu Natalia Birsanova V koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
17 Julia Platova 11A Eesti keel Julia Gnevaševa I,II voor aineolümpiaad Riiklik voor
18 Veronika Baikova 12A Kunstiõpetus Olga Romazanova II koht aineolümpiaad Piirkonnavoor
19 Aleksei Tarjan 12A Vene keel ja kirjandus Ljudmila Skokova II koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad
      Matemaatika Ljudmila Neltsas II koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad
20 Lev Savitski 12A Matemaatika Ljudmila Neltsas I koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad
21 Sergei Gontšarov 10 Matemaatika Ljudmila Neltsas I koht aineolümpiaad Rahvusvaheline
olümpiaad