Andekate õpilaste tunnustamine (olümpiaadid) 2015-2016.õa.

Nr.  Õpilane  Klass   Aine   Õpetaja   Saavutus   Saavutustetase   
1. Rattik Artjom
10A
Geograafia (inimgeograafia) Rasstryguina Natalia II koht Piirkonnavoor
2. Abramenkova Jelizaveta 11A Kirjandus Skokova Ljudmila V koht Riiklik voor
3. Ayzup Mikhail 11A Ajalugu Birsanova Natalia II koht Piirkonnavoor
11A Matemaatika Lozhkina Niina I koht Piirkonnavoor
11A Keemia Rumjantseva Ljudmila I koht Piirkonnavoor
11A Füüsika Moškova Ljudmila II koht Piirkonnavoor
11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena I koht Piirkonnavoor
4. Gratšov Aleksei 11A Matemaatika Lozhkina Niina III koht Piirkonnavoor
11A Füüsika Moškova Ljudmila III koht Piirkonnavoor
5. Senichenkova Sofiya 11A Inglise keel Nagibina Olga VII koht Piirkonnavoor
11A Inglise keel Nagibina Olga II koht Linnavoor
11A Kirjandus Skokova Ljudmila I koht Riiklik voor
6. Cherenkova Darja 3A Matemaatika Bogatova Helena II koht Linnavoor
3A Vene keel Bogatova Helena V koht Linnavoor
7. Gavrilova Aljona 3A Vene keel Bogatova Helena I koht Linnavoor
8. Kostishchin Maxim 3A Matemaatika Bogatova Helena III koht Linnavoor
3A Vene keel Bogatova Helena III koht Linnavoor
9. Maljuganov Timofei 3A Matemaatika Bogatova Helena II koht Linnavoor
10. Polištšuk Polina 3A Vene keel Bogatova Helena II koht Linnavoor
3A Matemaatika Bogatova Helena I koht Linnavoor
11. Rumjantseva Olesja 4A Matemaatika Fedorova Tatjana III koht Linnavoor
12. Davõdova Nadežda 4C Matemaatika Zjusko Alevtina VIII koht Linnavoor
13. Issakov Aleksei 4C Matemaatika Zjusko Alevtina V koht Linnavoor
14. Tšassovskihh Kristian 5A Matemaatika Lozhkina Niina I koht Linnavoor
15. Petrova Sofija 6A Muusika Shuleyko Ljudmila VII koht Piirkonnavoor
16. Teppo Livia 6A Muusika Shuleyko Ljudmila VI koht Piirkonnavoor
17. Treiberg Ilja 6A Ajalugu Birsanova Natalia VIII koht Piirkonnavoor
18. Võip Martin 6A Matemaatika Lozhkina Niina III koht Linnavoor
19. Trohhatšova Jelizaveta 7A Eesti keel Säkki Marina III koht Linnavoor
20. Sovetnikov Nikolai 7B Ajalugu Birsanova Natalia II koht Piirkonnavoor
7B Matemaatika Lozhkina Niina II koht Piirkonnavoor
7B Eesti keel Okuneva Tatjana II koht Linnavoor
7B Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia III koht Piirkonnavoor
21. Zamorski Vitali 8C Ajalugu Ostašov Georgi IV koht Piirkonnavoor
22. Emeliyanova Elina 9B Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia VI koht Piirkonnavoor
23. Jelissejenko Samanta 9B Muusika Shuleyko Ljudmila III koht Piirkonnavoor
24. Trohhatšov Aleksandr 9B Bioloogia Imaeva Rima IV koht Piirkonnavoor
9B Inglise keel Ignatjeva Anna V koht Piirkonnavoor
9B Inglise keel Ignatjeva Anna I koht Linnavoor
25. Ekaterincheva Yana 9C Kunst Romazanova Olga II koht Piirkonnavoor