Andekate õpilaste tunnustamine (olümpiaadid) 2016-2017.õa.

Nr.  Õpilane  Klass   Aine   Õpetaja   Saavutus   Saavutustetase     
1. Trohhatšov Aleksandr 10A Inglise keel Lugina Maria VI koht Piirkonnavoor
10A Inglise keel Lugina Maria III koht Linnavoor
2. Gorškova Anastassia 11A Eesti keel Okuneva Tatjana IV koht Riiklik voor
3. Semjonov Nikolai 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena IX Piirkonnavoor
4. Ayzup Mikhail 12A Matemaatika Lozhkina Niina I koht Piirkonnavoor
12A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena I koht Piirkonnavoor
12A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena II koht Riiklik voor
12A Füüsika Moškova Ljudmila I koht Piirkonnavoor
12A Keemia Rumjantseva Ljudmila X Riiklik voor
12A Keemia Rumjantseva Ljudmila I koht Linnavoor
12A Bioloogia Aleksejeva Valeria I koht Piirkonnavoor
12A Vene keel ja kirjandus Tarjan Alevtina II koht Piirkonnavoor
5. Gratšov Aleksei 12A Füüsika Moškova Ljudmila II koht Piirkonnavoor
12A Matemaatika Lozhkina Niina III koht Piirkonnavoor
6. Senichenkova Sofiya 12A Inglise keel Nagibina Olga I koht Linnavoor
7. Orekhova Lilia 2D Vene keel Gukova Oksana II koht Linnavoor
8. Bulycheva Emiliya 3A Vene keel Sovetnaja Tatjana IV koht Linnavoor
9. Cherenkova Darja 4A Matemaatika Gomzjakova Irina V koht Linnavoor
10. Gavrilova Aljona 4A Eesti keel Syakki Marina V koht Linnavoor
11. Polištšuk Polina 4A Matemaatika Gomzjakova Irina IV koht Linnavoor
12. Rumjantseva Olesja 5A Matemaatika Fedorova Tatjana VI koht Piirkonnavoor
13. Smetanina Jekaterina 5B Eesti keel Okuneva Tatjana I koht Linnavoor
14. Oleinik Nikita 5C Eesti keel Laiksoo Kätlin V koht Linnavoor
15. Salnikova Aljona 5C Eesti keel Laiksoo Kätlin III koht Linnavoor
16. Gerassimov Vladislav 6A Eesti keel Okuneva Tatjana III koht Linnavoor
17. Tšassovskihh Kristian 7A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia I koht Piirkonnavoor
7A Matemaatika Zjusko Alevtina III koht Piirkonnavoor
18. Võip Martin 7A Matemaatika Zjusko Alevtina V koht Piirkonnavoor
19. Džikajev Igor 8B Inglise keel Ignatjeva Anna V koht Linnavoor
20. Iljina Eevi 8B Käsitöö ja kodundus Staršova Jelena IV koht Piirkonnavoor
21. Küttis Katarina 8B Käsitöö ja kodundus Staršova Jelena III koht Piirkonnavoor
22. Rõžikova Darja 8B Bioloogia Imaeva Rima III koht Piirkonnavoor
23. Sovetnikov Nikolai 8B Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia IV koht Piirkonnavoor
8B Füüsika Moškova Ljudmila IV koht Piirkonnavoor
8B Matemaatika Lozhkina Niina III koht Piirkonnavoor
8B Eesti keel Okuneva Tatjana III koht Linnavoor
8B Eesti keel Okuneva Tatjana III koht Linnavoor
24. Rybalka Daniil 8C Tehnoloogiaõpetus Moissejev Vjatšeslav IX Piirkonnavoor
25. Shiryaev Kirill 9C Tehnoloogiaõpetus Moissejev Vjatšeslav VIII koht Piirkonnavoor
26. Vavilova Olga 9C Kunst Tihhonova Olga II koht Piirkonnavoor