Andekate õpilaste tunnustamine (olümpiaadid) 2017-2018.õa.

Nr.  Õpilane  Klass   Aine   Õpetaja   Saavutus   Saavutustetase     
1. Fjodorova Ksenija 10A Kirjandus Skokova Ljudmila VIII koht Riiklik voor
2. Emeliyanova Elina 11A Vene keel Skokova Ljudmila I koht Riiklik voor
3. Nekhozhina Alesja 11A Eesti keel Petrova Alevtina X Riiklik voor
4. Trohhatšov Aleksandr 11A Inglise keel Hmelkova Olga II koht Linnavoor
11A Inglise keel Hmelkova Olga II koht Piirkonnavoor
5. Vassiljeva Elvira 11A Kunst Moissejenko Oksana III koht Piirkonnavoor
6. Rattik Artjom 12A Geograafia (inimgeograafia) Rasstryguina Natalia IV koht Piirkonnavoor
7. Belyanskiy Alexander 2D Matemaatika Tvoronovitš Jelena V koht Linnavoor
8. Ivanov Mikhail 2D Vene keel Tvoronovitš Jelena I koht Linnavoor
2D Vene keel Tvoronovitš Jelena III koht Linnavoor
2D Matemaatika Tvoronovitš Jelena VII koht Linnavoor
9. Pitšugina Zlata 2D Kunst Tvoronovitš Jelena I koht Linnavoor
10. Serzhant Aleksandr 2D Matemaatika Tvoronovitš Jelena X Linnavoor
11. Zassimovitš Aleksei 2D Kunst Tvoronovitš Jelena III koht Linnavoor
12. Pavlov Aleksandr 3B Matemaatika Podpovedkina Tatjana V koht Linnavoor
13. Savosto Daniil 3D Matemaatika Gukova Oksana VII koht Riiklik voor
14. Treiberg Marika 3D Matemaatika Gukova Oksana II koht Linnavoor
15. Hrustaljova Olga 5A Eesti keel Okuneva Tatjana Riiklik voor
16. Markelov Daniil 5A Inglise keel Ljudvig Veronika II koht Linnavoor
17. Polištšuk Polina 5A Eesti keel Okuneva Tatjana IV koht Linnavoor
18. Starinštšikova Kristina 5A Inglise keel Shcherbinina Olga V koht Linnavoor
19. Rumjantseva Olesja 6A Matemaatika Fedorova Tatjana IV koht Linnavoor
6A Matemaatika Fedorova Tatjana III koht Linnavoor
20. Kirsanova Darja 6B Eesti keel Okuneva Tatjana III koht Linnavoor
21. Smetanina Jekaterina 6B Eesti keel Okuneva Tatjana I koht Linnavoor
22. Issakov Aleksei 6C Matemaatika Zjusko Alevtina IV koht Linnavoor
23. Oleinik Nikita 6C Ajalugu Birsanova Natalia V koht Piirkonnavoor
24. Salnikova Aljona 6C Eesti keel Laiksoo Kätlin IV koht Linnavoor
25. Svetlanov Daniil 7A Ajalugu Sile Tatjana II koht Linnavoor
7A Eesti keel Bahramova Irina IV koht Linnavoor
26. Sinitsõna Anastassija 7B Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia V koht Piirkonnavoor
27. Tšassovskihh Kristian 8A Bioloogia Imaeva Rima VI koht Piirkonnavoor
8A Füüsika Moškova Ljudmila I koht Piirkonnavoor
8A Füüsika Moškova Ljudmila Riiklik voor
8A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia I koht Piirkonnavoor
8A Matemaatika Zjusko Alevtina III koht Piirkonnavoor
8A Matemaatika Lozhkina Niina IV koht Piirkonnavoor
28. Võip Martin 8A Füüsika Moškova Ljudmila VII koht Piirkonnavoor
8A Matemaatika Zjusko Alevtina IX Piirkonnavoor
8A Matemaatika Zjusko Alevtina V koht Linnavoor
8A Matemaatika Lozhkina Niina IV koht Piirkonnavoor
29. Maslennikov Andrei 9A Matemaatika Lozhkina Niina IV koht Piirkonnavoor
30. Džikajev Igor 9B Inglise keel Ignatjeva Anna V koht Linnavoor
31. Grishina Maria 9B Kunst Moissejenko Oksana V koht Piirkonnavoor
32. Rõžikova Darja 9B Bioloogia Imaeva Rima IV koht Piirkonnavoor
33. Sovetnikov Nikolai 9B Keemia Rumjantseva Ljudmila II koht Piirkonnavoor
9B Bioloogia Imaeva Rima VIII koht Piirkonnavoor
9B Füüsika Moškova Ljudmila IV koht Piirkonnavoor
9B Matemaatika Lozhkina Niina V koht Piirkonnavoor
9B Matemaatika Lozhkina Niina III koht Linnavoor
9B Matemaatika Lozhkina Niina IV koht Piirkonnavoor