UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                                        
 

 

Kalendrit avama 

 

 





 

◊ Üldinfo › Meie saavutused › 2009.-2010. õppeaasta

2009.-2010. õppeaasta

  • Majandusõpetuse olümpiaadi maakonnavoor 6. märtsil
  • Globe. Eesti. 
  • Победители II тура международного конкурса по изобразительному искусству "Нарвская баталия"
  • Linnaüritus, mis on pühendatud kodanikupäevale
  • Linnaviktoriin "Mida me teame Suurbritanniast?"
  • Töövarjupäev
  • Geograafia linnaolümpia 1.koht (7A.kl)
  • Geograafia linnaolümpia 2.koht (7A.kl)
  • Linnakonkurss "Узнай свой город" 3.koht (7A.kl)
  • VI Rahvavaheline Puškini konkurss "Рукотворная книга" 1.koht (3A.kl)
  • Linnakonkurss "Безопасное дорожное движение" 1.koht (1D.kl)
  • Linnakonkurss "Рождественская открытка" 1.koht (3A.kl)
  • Linna- ja vabariiklik õpilasfirmade laat (8C.kl)
  • Linnakonkurss "Что ты знаешь о предпринимательстве?" 1.koht (12.kl)
  • Linnakonkurss "История предпринимательства" 3.koht (11.kl)
  • Suured bioloogilised mängud, "цивилизация и здоровье" aukiri (8A.,9A.kl)
  • Bioloogia olümpia maakonna voor 4.koht (9A.,10A.kl)
  • Bioloogia olümpia maakonna voor 5.koht (11A.kl)
  • Bioloogia olümpia maakonna voor 2.koht (7A.kl)
  • Rahvusvaheline projekt Globe. Uurimis töö: "Влияние ионов водорода и ионов металлов на рост и развитие растений" Tänukiri (11B.kl)
  • Keemia linnavõistlused."Keemia ja elu". Diplom (9A.,9B.kl)
  • Inglise keele linnaolümpia 1.koht (11A.kl)
  • Inglise keele linnaolümpia 3.koht (10A.kl)
  • Inglise keele linnaolümpia 4.koht (9A.kl)
  • Koolide jalgpali meistrivõistlused 3.koht (8-9.kl koondvõistkond)
  • Koolide meistrivõistlused (народный мяч) 2.koht (4-5.kl koondvõistkond)
  • Koolide korvpalli meistrivõistlused 1.koht (10-12.kl koondvõistkond)
  • Koolide korvpalli meistrivõistlused 3.koht (8-9.kl koondvõistkond)
  • Koolide korvpalli meistrivõistlused 2.koht (6-7.kl koondvõistkond)
  • Koolide korvpalli meistrivõistlused 2.koht (6-7.kl koondnaiskond)
  • Koolide korvpalli võrkpalli meistrivõistlused 2.koht (8-9.kl koondvõistkond)
  • Koolide võrkpalli meistrivõistlused. Hansaliiga 2.koht (8-9.kl koondvõistkond)
  • Koolide võrkpalli meistrivõistlused 2.koht (8-9.kl koondnaiskond)
  • Talvised kooli olümpia mängud - эстафеты на коньках 3.koht (7.kl koondvõistkond)
  • Talvised kooli olümpia mängud - лыжный слалом 2.koht (7.kl koondvõistkond)
  • Koolide minivõrkpalli meistrivõistlused 3.koht (4-6.kl koondvõistkond)
  • Koolide meistrivõistlused. Флорбол 1.koht (7.kl koondnaiskond)
  • Linnamäng N.Gogoli loome järgi 1.koht (6A.kl)
  • Esse linnakonkurss (politseiamet) laureaat (11A.kl)
  • Puškini konkurss, nominatsioon "Полиглот" 1.koht (11A.kl)
  • Esse vabariigikonkurss 2.koht (11A.kl)
  • Linnamäng "Эпоха Возрождения" 1.koht (10A.kl)
  • Linnamäng "Эпоха Возрождения" 1.koht (10A.kl)
  • Linnamäng "Эпоха Возрождения" 1.koht (10A.kl)
  • Пушкинский конкурс, номинация "Поэт" 1.koht (12A.kl)
  • Конкурс видеороликов о школе. Номинация "Хочу в школу!" (12A.kl)
  • Vene keele linnaolümpia 1.koht (2D.kl)
  • Vene keele linnaolümpia 3.koht (2D.kl)
  • Vene keele linnaolümpia 5.koht (2B.kl)
  • Vene keele linnaolümpia 3.koht (3B.kl)
  • Vene keele linnaolümpia 10.koht (3B.kl)
  • "Kuld kala" 2010 2.koht (1B.kl)
  • Ajaloo olümpiaad 1.koht (6A.kl)
  • Ajaloo olümpiaad 4.koht (7.kl)
  • Ajaloo olümpiaad 1.koht (11.kl)
  • Ajaloo olümpiaad 5.koht (11.kl)
  • Ajaloo olümpiaad 2.koht (12.kl)
  • Eesti keele olümpiaad 5.koht (6.kl)
  • Üleriigilises eesti keele olümpiaadist osavõtja (9A.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 4.koht (5A.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 3.koht (6A.kl)
  • Matemaatika maakonnaolümpia 4.koht (11A.kl)
  • Peastarvutus "Miksike"(finaal) 5.koht (5A.kl)
  • Virumaa matemaatika võistlused Tänukiri (8A.kl)
  • Virumaa matemaatika võistlused Tänukiri (8A.kl)
  • Virumaa matemaatika võistlused Tänukiri (9A.kl)
  • Virumaa matemaatika võistlused Tänukiri (9A.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 2.koht (2B.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 4.koht (2D.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 10.koht (2B.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 4.koht (3B.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 6.koht (3C.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 7.koht (3B.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 9.koht (3B.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 8.koht (3D.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 9.koht (3A.kl)
  • Matemaatika linnaolümpia 10.koht (3A.kl)
  • Peastarvutus "Miksike"(finaal, maakond) 3.koht (1D.kl)
  • Peastarvutus "Miksike"(finaal, maakond) 4.koht (1D.kl)
  • Peastarvutus "Miksike"(finaal, maakond) 5.koht (1B.kl)
  • Peastarvutus "Miksike"(finaal, maakond) 5.koht (2B.kl)
  • Peastarvutus "Miksike"(finaal, maakond) 5.koht (3A.kl)
  • Vabariigi esse konkurss 1.koht (11A.kl)
  • Linnamäng N.Gogoli loome järgi 1.koht (6C.kl)
  • Linnamäng "Лицей" 3.koht (8C.kl)
  • Linnamäng "День Лицея" 3.koht (8A.kl)
  • Linnamäng "День Лицея" 3.koht (8A.kl)
  • Linnamäng "Эпоха великих открытий" 1.koht (8A.kl)
  • Linnamäng "Эпоха великих открытий" 1.koht (8A.kl)
  • Linnamäng N.Gogoli loome järgi 1.koht (5A.kl)
  • Linnamäng N.Gogoli loome järgi 1.koht (5A.kl)
  • Etlejate võistlus "Читаю Чехова" aukiri (9A.kl)
  • Linnamäng "Эпоха великих открытий" 1.koht (8A.kl)
  • Rahvusvaheline kunsti olümpia 1.koht (8A.kl)
  • Rahvusvaheline kunsti olümpia 2.koht (7A.kl)
  • Rahvusvaheline kunsti olümpia 2.koht (8C.kl)

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva