UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, faks: +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                     

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Üldinfo › Meie koolilõpetajad

Meie koolilõpetajad

LÕPETUS 2017.a lend


12.A klass,
(O.Nagibina)
 
12.A klass,
(O.Nagibina)


12.A klass,
(O.Nagibina)
 
12.A klass,
(O.Nagibina)

pildistaja - Jelena Kissin

LÕPETUS 2016.a lend


12.A klass,
(T.Okuneva)

pildistaja - Zoja Hussainova

LÕPETUS 2015.a lend


12.A klass,
(N.Moissejeva)
 
12.B klass,
(S.Tarasevich)

pildistaja - Zoja Hussainova

LÕPETUS 2014.a lend


12.A klass,
(A.Tarjan)
 
12.A klass,
(A.Tarjan)

pildistaja - Zoja Hussainova

LÕPETUS 2013.a lend

12.A klass,
(L.Ostroverhova)


12.B klass,
(A.Butkevitš)
 
12.B klass,
(A.Butkevitš)

pildistaja - Zoja Hussainova

LÕPETUS 2012.a lend


12.A klass,
(Je.Vassiljeva)

pildistajad - Andrei Belov & Alena Bogdanova

LÕPETUS 2011.a lend


12.A klass,
(L.Moškova)
 
12.A klass,
(L.Moškova)

pildistaja - Zoja Hussainova


12.B klass,
(A.Tarjan)
 
12.B klass,
(A.Tarjan)

pildistaja - Zoja Hussainova

LÕPETUS 2010.a lend


12.A klass,
(L.Skokova)
 
12.A klass,
(L.Skokova)
 
12.A klass,
(L.Skokova)


12.B klass,
(L.Neltsas)
 
12.B klass,
(L.Neltsas)
 
12.B klass,
(L.Neltsas)
 
12.B klass,
(L.Neltsas)

pildistaja - Juri Shkabara

LÕPETUS 2009.a lend

12.A klass,
(A.Petrova)
 
12.C klass,
(N.Moissejeva)

12.B klass,
(L.Rumjantseva)

LÕPETUS 2008.a lend


12.A klass,
(R.Izmailova)
 
12.A klass,
(R.Izmailova)
 
12.A klass,
(R.Izmailova)


12.A klass,
(R.Izmailova)
 
12.A klass,
(R.Izmailova)


12.B klass,
(S.Taraseviš)
 
12.B klass,
(S.Taraseviš)
 
12.B klass,
(S.Taraseviš)


12.B klass,
(S.Taraseviš)
 
12.B klass,
(S.Taraseviš)

pildistaja - Zoja Hussainova

LÕPETUS 2007.a lend


12.A klass,
(L.Skokova)
 
12.A klass,
(L.Skokova)
 
12.A klass,
(L.Skokova)
 
12.A klass,
(L.Skokova)

pildistaja - Zoja Hussainova


12.B klass,
(A.Tarjan)


12.C klass,
(A.Butkevitš)
 
12.C klass,
(A.Butkevitš)
 
12.C klass,
(A.Butkevitš)

pildistaja - Zoja Hussainova

LÕPETUS 2006.a lend

12.A klass,
(N.Moissejeva)
 
12.A klass,
(N.Moissejeva)
 
12.A klass,
(N.Moissejeva)
 
12.A klass,
(N.Moissejeva)

12.B klass,
(A.Tšerepanova)
 
12.B klass,
(A.Tšerepanova)
 
12.B klass,
(A.Tšerepanova)
 
12.B klass,
(A.Tšerepanova)

LÕPETUS 2005a.a lend

12.A klass,
(N.Ostroverhhova)
 
12.B klass,
(L.Moškova)

LÕPETUS 2004.a lend

12.A klass,
(S.Lebedeva)
 
12.B klass,
(V.Donina)

12.C klass,
(L.Rumjantseva)

LÕPETUS 2003.a lend

12.A klass,
(A.Bobõljova)
 
12.B klass,
(T.Kotlova)

LÕPETUS 2002.a lend

12.A klass,
(T.Rumjantseva)
 
12.B klass,
(M.Gribov)

LÕPETUS 2001.a lend

12.A klass,
(L.Neltsas)
 
12.B klass,
(L.Rumjantseva)

LÕPETUS 2000.a lend

12.A klass,
(A.Bobõljova)
 
12.B klass,
(A.Krašenkova)

LÕPETUS 1999.a lend

12.A klass,
(O.Nagibina)
 
12.B klass,
(M.Belova)

LÕPETUS 1998.a lend

12.A klass,
(A.Tšerepanova)
 
12.B klass,
(S.Tarasevitš)

LÕPETUS 1997.a lend

12.A klass,
(L.Moškova)
 
12.B klass,
(L.Rumjantseva)

LÕPETUS 1996.a lend

12.A klass,
(S.Lebedeva)
 
12.B klass,
(E.Varfolomejeva)

LÕPETUS 1995.a lend

12.A klass,
(A.Bobõljova)
 
12.B klass,
(T.Kotlova)

12.A klass,
(A.Bobõljova)
 
12.B klass,
(T.Kotlova)

LÕPETUS 1993.a lend

11.A klass,
(S.Lebedeva)
 
11.B klass,
(N.Avdejeva)

LÕPETUS 1992.a lend

11.A klass,
(S.Bilanitš)

LÕPETUS 1991.a lend

11.A klass,
(A.Bobõljova)
 
11.B klass,
(V.Donina)

LÕPETUS 1988.a lend

8. klass
 
 
8. klass
 

9.D klass,
(V.Petrov)

LÕPETUS 1987.a lend

8.A klass
 

 

 

 © Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva