UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, faks: +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                     

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppekava › Ainekavad õppekavas

Ainekavad õppekavas

a i n e k a v a d

Ajalugu

5.klass:

  • Ajalugu 5.klass  

6.klass:

  • Ajalugu 6.klass  

7.klass:

  • Ajalugu 7.klass  

8.klass:

  • Ajalugu 8.klass  

9.klass:

  • Ajalugu 9.klass  

10.klass:

  • Ajalugu, I kursus (10.klass)  
  • Ajalugu, II kursus (10.klass)  
  • Tsivilisatsioonid väljaspool Euroopat. (10.klass)  

11.klass:

  • Ajalugu, III kursus (11.klass)  
  • Ajalugu, IV kursus (11.klass)  

12.klass:

  • Ajalugu, V kursus (12.klass)  
  • Ajalugu, VI kursus (12.klass)  
  • Üldajalugu – Euroopa maade ja Ameerika Ühendriikide ajalugu. (12.klass)  

Bioloogia

7.klass:

  • Bioloogia 7.klass  

8.klass:

  • Bioloogia 8.klass  

9.klass:

  • Bioloogia 9.klass  

10.klass:

  • Bioloogia I,II kursused (10.klass)  

11.klass:

  • Bioloogia III,IV kursused (11.klass)  

Eesti keele teise keelena

1.klass:

  • Eesti keele teise keelena 1.kl  

2.klass:

  • Eesti keele teise keelena 2.kl  

3.klass:

  • Eesti keele teise keelena 3.kl  

4.klass:

  • Eesti keele teise keelena 4.kl  

5.klass:

  • Eesti keele teise keelena 5.kl  

6.klass:

  • Eesti keele teise keelena 6.kl  

7.klass:

  • Eesti keele teise keelena 7.kl  

8.klass:

  • Eesti keele teise keelena 8.kl  

9.klass:

  • Eesti keele teise keelena 9.kl  

10.klass:

  • Eesti keele teise keelena I kursus (10.klass)  
  • Eesti keele teise keelena II kursus (10.klass)  
  • Eesti keele teise keelena III kursus (10.klass)  
  • Praktiline eesti keel (10.klass)  

11.klass:

  • Eesti keele teise keelena I kursus (11.klass)  
  • Eesti keele teise keelena II kursus (11.klass)  
  • Eesti keele teise keelena III kursus (11.klass)  
  • Eesti keel tervikuna I,II,III kursused (11.klass)  

12.klass:

  • Eesti keele teise keelena I kursus (12.klass)  
  • Eesti keele teise keelena II kursus (12.klass)  
  • Eesti keele teise keelena III kursus (12.klass)  
  • Eesti keele kirjakeel (12.klass)  
  • Eesti keele vestluskursus (12.klass)  
  • Eesti keel tervikuna I,II,III kursused (12.klass)  

Füüsika

8.klass:

  • Füüsika 8.klass  

9.klass:

  • Füüsika 9.klass  

10.klass:

  • Füüsika I,II kursused (10.klass)  

11.klass:

  • Füüsika III,IV kursused (11.klass)  

12.klass:

  • Füüsika V kursus (11.klass)  

Geograafia

7.klass:

  • Geograafia 7.klass  

8.klass:

  • Geograafia 8.klass  

9.klass:

  • Geograafia 9.klass  

10.klass:

  • Geograafia (inimgeograafia) (10.klass)  

11.klass:

  • Geograafia (loodusgeograafia) I,II kursused (11.klass)  

Inimeseõpetus

2.klass:

  • Inimeseõpetus 2.klass  

3.klass:

  • Inimeseõpetus 3.klass  

5.klass:

  • Inimeseõpetus 5.klass  

6.klass:

  • Inimeseõpetus 6.klass  

7.klass:

  • Inimeseõpetus 7.klass  

8.klass:

  • Inimeseõpetus 8.klass  

            

 

10.klass:

  • Inimeseõpetus. Kursus "Perekonnaõpetus". (10.klass)  

Keemia

8.klass:

  • Keemia 8.klass  

9.klass:

  • Keemia 9.klass  

10.klass:

  • Keemia I,II kursused (10.klass)  

11.klass:

  • Keemia III kursus (11.klass)  

Kehaline kasvatus

1.klass:

  • Kehaline kasvatus 1.klass  

2.klass:

  • Kehaline kasvatus 2.klass  

3.klass:

  • Kehaline kasvatus 3.klass  

4.klass:

  • Kehaline kasvatus 4.klass  

5.klass:

  • Kehaline kasvatus 5.klass  

6.klass:

  • Kehaline kasvatus 6.klass  

7.klass:

  • Kehaline kasvatus 7.klass  

8.klass:

  • Kehaline kasvatus 8.klass  

9.klass:

  • Kehaline kasvatus 9.klass  

            

 

10.klass:

  • Kehaline kasvatus I,II kursused (10.klass)  

11.klass:

  • Kehaline kasvatus III,IV kursused (11.klass)  

12.klass:

  • Kehaline kasvatus V kursus (12.klass)  

Kunst

1.klass:

  • Kunst 1.klass  

2.klass:

  • Kunst 2.klass  

3.klass:

  • Kunst 3.klass  

4.klass:

  • Kunst 4.klass  

5.klass:

  • Kunst 5.klass  

6.klass:

  • Kunst 6.klass  

7.klass:

  • Kunst 7.klass  

8.klass:

  • Kunst 8.klass  

9.klass:

  • Kunst 9.klass  

            

 

10.klass:

  • Kunst I kursus (10.klass)  

Loodusõpetus

1.klass:

  • Loodusõpetus 1.klass  

2.klass:

  • Loodusõpetus 2.klass  

3.klass:

  • Loodusõpetus 3.klass  

4.klass:

  • Loodusõpetus 4.klass  

5.klass:

  • Loodusõpetus 5.klass  

6.klass:

  • Loodusõpetus 6.klass  

7.klass:

  • Loodusõpetus 7.klass  

Matemaatika

1.klass:

  • Matemaatika 1.klass  

2.klass:

  • Matemaatika 2.klass  

3.klass:

  • Matemaatika 3.klass  

4.klass:

  • Matemaatika 4.klass  

5.klass:

  • Matemaatika 5.klass  

6.klass:

  • Matemaatika 6.klass  

7.klass:

  • Matemaatika 7.klass  

8.klass:

  • Matemaatika 8.klass  

9.klass:

  • Matemaatika 9.klass  

            

 

10.klass:

  • Kitsas matemaatika I,II,III kursused (10.klass)  
  • Lai matemaatika I,II,III,IV,V kursused (10.klass)  

11.klass:

  • Kitsas matemaatika IV,V,VI kursused (11.klass)  
  • Lai matemaatika VI,VII,VIII,IX,X kursused (11.klass)  

12.klass:

  • Kitsas matemaatika VII,VIII kursused (12.klass)  
  • Lai matemaatika XI,XII,XIII,XIV kursused (12.klass)  

Muusika

1.klass:

  • Muusika 1.klass  

2.klass:

  • Muusika 2.klass  

3.klass:

  • Muusika 3.klass  

4.klass:

  • Muusika 4.klass  

5.klass:

  • Muusika 5.klass  

6.klass:

  • Muusika 6.klass  

7.klass:

  • Muusika 7.klass  

8.klass:

  • Muusika 8.klass  

9.klass:

  • Muusika 9.klass  

Tehnoloogia

1.klass:

  • Tööõpetus 1.klass  

2.klass:

  • Tööõpetus 2.klass  

3.klass:

  • Tööõpetus 3.klass  

4.klass:

  • Käsitöö ja kodundus 4.klass  
  • Tehnoloogiaõpetus 4.klass  

5.klass:

  • Käsitöö ja kodundus 5.klass  
  • Tehnoloogiaõpetus 5.klass  

6.klass:

  • Käsitöö ja kodundus 6.klass  
  • Tehnoloogiaõpetus 6.klass  

7.klass:

  • Käsitöö ja kodundus 7.klass  
  • Tehnoloogiaõpetus 7.klass  

8.klass:

  • Käsitöö ja kodundus 8.klass  
  • Tehnoloogiaõpetus 8.klass  

9.klass:

  • Käsitöö ja kodundus 9.klass  
  • Tehnoloogiaõpetus 9.klass  

Ühiskonnaõopetus

6.klass:

  • Ühiskonnaõopetus 6.klass  

9.klass:

  • Ühiskonnaõopetus 9.klass  

12.klass:

  • Ühiskonnaõopetus I kursus (12.klass)  
  • Ühiskonnaõopetus II kursus (12.klass)  
  • Inimene ja Õigus (12.klass)  

Vene keel ja Kirjandus

1.klass:

  • Vene keel 1.klass  

2.klass:

  • Vene keel 2.klass  

3.klass:

  • Vene keel 3.klass  

4.klass:

  • Vene keel 4.klass  

5.klass:

  • Vene keel 5.klass  
  • Kirjandus 5.klass  

6.klass:

  • Vene keel 6.klass  
  • Kirjandus 6.klass  

7.klass:

  • Vene keel 7.klass  
  • Kirjandus 7.klass  

8.klass:

  • Vene keel 8.klass  
  • Kirjandus 8.klass  

9.klass:

  • Vene keel 9.klass  
  • Kirjandus 9.klass  

            

 

10.klass:

  • Vene keel I kursus (10.klass)  
  • Vene keel II kursus (10.klass)  
  • Kirjandus I kursus (10.klass)  
  • Kirjandus V kursus Eesti kirjandus (10.klass)  

11.klass:

  • Vene keel III,IV kursused (11.klass)  
  • Kirjandus II kursus (11.klass)  

12.klass:

  • Vene keel V kursus (12.klass)  
  • Vene keel VI kursus (12.klass)  
  • Kirjandus III,IV kursused (12.klass)  

Võõrkeeled

3.klass:

  • Inglise keel 3.klass  

4.klass:

  • Inglise keel 4.klass  

5.klass:

  • Inglise keel 5.klass  

6.klass:

  • Inglise keel 6.klass  

7.klass:

  • Inglise keel 7.klass  

8.klass:

  • Inglise keel 8.klass  

9.klass:

  • Inglise keel 9.klass  

            

 

10.klass:

  • B2 – keeleoskustasemega keel (inglise keel)
    I,II kursused (10.klass)  
  • B2 – keeleoskustasemega keel (saksa keel)
    I,II kursused (10.klass)  

11.klass:

  • B2 – keeleoskustasemega keel (inglise keel)
    III,IV,V kursused (11.klass)  
  • B2 – keeleoskustasemega keel (saksa keel)
    III-V kursused (11.klass)  

12.klass:

  • B2 – keeleoskustasemega keel (inglise keel)
    VI,VII kursused (12.klass)  
  • B2 – keeleoskustasemega keel (saksa keel)
    VI-VII kursused (12.klass)  

 

R Õ K i   v a l i k k u r s u s e d   v a l d k o n n i t i

  • Loodusained, valikkursused  
  • Sotsiaalained, valikkursused  
  • Kehaline kasvatus, valikkursused  
  • Keel ja kirjandus, valikkursused  

 

R Õ K i   v a l i k õ p p e a i n e d

  • Riigikaitse  
  • Uurimistöö alused  
  • Usundiõpetus  
  • Karjääriõpetus  
  • Majandus- ja etevõtlusõpe  
  • Valiõppeaine "Filosoofia" I kursus  
  • Valiõppeaine "Filosoofia" II kursus  

 

K o o l i   v a l i k a i n e d

  • Eri maade kultuur (eesti keeles)  
  • Eri maade kultuur (inglise keeles)  
  • Inglise keele vestluskursus  
  • Praktline võõrkeel  
  • Kirjakeel (inglise keeles)  
  • Sisekaitseakadeemia eelõpe (politseiõpe)  ;   
  • Sisekaitseakadeemia eelõpe (Maksu - ja tolli eriala) 
  • Sisekaitseline eelkutseõpe (piirivalve moodul)  
  • B1 - keeleoskustaseme kursus, saksa keel  
  • Eesti keele vestluskursus  
  • Eesti kirjandus nüüdisajal  
  • Eesti seadused  
  • Euroopa Liit  
  • Globaliseeruv maailm  
  • Kirjakeel (eesti keeles)  
  • Majandusmatemaatika elemendid  
  • Majandusopetuse ainekava  
  • Meedia alused  
  • Praktiline eesti keel  
  • Projektitöö  
  • Rahandus (eesti keeles)  
  • Tervislik toitumine ja eluviis  
  • UNESCO simulatsioonid  
  • UNESCO kursus  
  • Dokfilmiklubi  
  • Eesti filmi kunst  
  • Finantskirjaoskus I (11 klass)  
  • Finantskirjaoskus II (12 klass)  
  • Keskkonna keemia  
  • Reklaam  
  • Dokumendihaldus  
  • Raamatupidamise alused  
  • Targalt Internetis  
  • Ajakirjanduse alused  

 

 

 

 © Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva