UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, faks: +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                     

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Tunniplaan

Tunniplaan

Kinnitatud direktori 22.09.09 käskkirjaga nr 20-Ü

 

1.-4. klasside päevakava
 
ringid:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
 
5.-12. klasside päevakava
 
1 tund:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
8 tund:    14:50 - 15:35
 

Asendustunnid

 11.12.2017  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 11. detsember 2017 (esmaspäev)          

      Butkevits, Alla    
1.tund  9A  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  9C  ruhm  Inglise keel    3.-ks tunniks!
3.tund  7B  ruhm  Klassijuhatamine  201 kab  Rasstryguina, Natalia
4.tund  8A  ruhm  Inglise keel  201 kab  Krylov Artur
5.tund  9B  klass  Inglise keel  408 kab  Ignatjeva, Anna
6.tund  7B  ruhm  Inglise keel    Koju!
          
      Belova, Ljubov    
1.tund  2C  klass  Eesti keel  312 kab  Orekhova, Julia
2.tund  1C  klass  Eesti keel  313 kab  Malinova, Julia
3.tund  4A  klass  Eesti keel  216 kab  Solovjova Arina
4.tund  6D  klass  Eesti keel  402 kab  Suvorova, Irina
5.tund  2A  ruhm  Eesti keel    Koju!
7.tund  8C  ruhm  Eesti keel    Koju!
          
      Laiksoo, Katlin    
  Kanev, Andrei  täidab 4B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  6A  ruhm  Eesti keel    3.-ks tunniks!
2.tund  6A  ruhm  Eesti keel    3.-ks tunniks!
3.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
6.tund  6C  ruhm  Eesti keel    Koju!

(08/12/2017   08:35:13)



 12.12.2017  (Teisipäev)

Asendustundide plaan 12. detsember 2017 (teisipäev)          
          
      Bahramova, Irina    
1.tund  7A  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
          
      Birsanova, Natalja    
  Misnik, Julia  täidab 10B klassi klassijuhataja ülesanded         
2.tund  8C  klass  Ajalugu    2.-ks tunniks!
3.tund  8B  klass  Muusika  215 kab  Suleiko, Ljudmila
      15.12. (reede)  5. tunni asemel  
5.tund  9C  klass  Inglise keel  109 kab  Ignatjeva, Anna
      6. tunni asemel    
7.tund  9C  klass  Ajalugu    Koju!

      Butkevits, Alla    
2.tund  7B  ruhm  Inglise keel  201 kab  Hmelkova Olga
3.tund  9B  klass  Inglise keel  408 kab  Ignatjeva, Anna
4.tund  8A  klass  Inglise keel  408 kab  Shcherbinina, Olga
6.tund  9C  klass  Kunst  408 kab  Tihhonova, Olga
      8. tunni asemel    
7.tund  9A  ruhm  Inglise keel    Koju!
          
      Gukova, Oksana    
  Orekhova, Julia  täidab 3D klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  3D  klass  Matemaatika  222 kab  Bogatova, Helena
2.tund  3D  klass  Vene keel  222 kab  Dubtsak, Anna
3.tund  3D  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
4.tund  3D  klass  Loodusopetus  222 kab  Vasilieva, Vera
5.tund  3D  klass  Vene keel  222 kab  Belova, Zinaida
          
      Fedorova, Tatjana    
1.tund  9A  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
3.tund  6A  klass  Vene keel  404 kab  Ostroverhova, Natalia
      15.12. (reede)  1. tunni asemel  
4.tund  4B  klass  Matemaatika  404 kab  Podpovedkina, Tatjana
5.tund  6B  klass  Vene keel  404 kab  Zolotareva, Larisa
      1. tunni asemel    
6.tund  11B  klass  Matemaatika    Iseseisvalt
7.tund  11B  klass  Matemaatika    Iseseisvalt
          
      Lindlo, Kart    
3.tund  2D  klass  Eesti keel  216 kab  Belova, Ljubov
4.tund  10B  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
6.tund  8B  klass  Eesti keel  203 kab  Gnevaseva, Julia
          
      Ignatjeva, Anna    
5.tund  1A  klass  Inglise keel  220 kab  Sovetnaja, Tatjana

      Minitљ, Maria    
3.tund  5A  klass  Muusika  102 kab  Minitљ, Maria
          
      Laiksoo, Katlin    
  Kanev, Andrei  täidab 4B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  5B  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
2.tund  6C  ruhm  Eesti keel  101 kab  Tarjan, Alevtina
3.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
5.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
6.tund  6A  klass  Eesti keel    Koju!

(11/12/2017   11:54:08)



 13.12.2017  (Kolmapäev)

(08/12/2017   08:35:37)



 14.12.2011  (Neljapäev)

(08/12/2017   08:35:49)



 15.12.2017  (Reede)

(11/12/2017   11:54:19)



1A klass

1B klass

1C klass

2A klass

2B klass

2C klass

2D klass

2E klass

3A klass

3B klass

3C klass

3D klass

4A klass

4B klass

4C klass

4D klass

4E klass

5A klass

5B klass

5C klass

5D klass

5E klass

6A klass

6B klass

6C klass

6D klass

7A klass

7B klass

7C klass

8A klass

8B klass

8C klass

9A klass

9B klass

9C klass

9D klass

10A klass

10B klass

11A klass

11B klass

12A klass

 

 

 © Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva