UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                      
 

 

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Tunniplaan

Tunniplaan

Kinnitatud direktori 22.09.09 käskkirjaga nr 20-Ü

 

1.-4. klasside päevakava
 
ringid:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
 
5.-12. klasside päevakava
 
1 tund:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
8 tund:    14:50 - 15:35
 

Asendustunnid

 15.10.2018  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 15. oktoober 2018 (esmaspäev)          

      Rossev, Andrei    
1.tund  4С  ruhm  Kehaline kasvatus    2.-ks tunniks!
2.tund  4В  ruhm  Kehaline kasvatus    Moissejeva, Niina
4.tund  8В  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
5.tund  9С  ruhm  Kehaline kasvatus    Misnik, Julia
6.tund  8С  ruhm  Kehaline kasvatus    Misnik, Julia

      Kabineti vahetus    
5.tund  2A  klass  Ring   404 kab  Sovetnaja, Tatjana
5.tund  4B  klass  Matemaatika  220 kab  Fedorova, Tatjana

      Zhurina, Veronika    
  Rumjantseva, Ljudmila täidab 11A klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  11B  klass  Globaliseeruv maailm    Iseseisvalt
2.tund  5C  klass  Loodusopetus  102 kab  Imaeva, Rima
3.tund  7A/B  klass  Geograafia  102 kab  Zolotareva, Larisa
4.tund  8A  klass  Kehaline kasvatus    Moissejeva, Niina
      6. tunni asemel    
5.tund  4C  klass  Matemaatika  102 kab  Mussijenko, Jelena
6.tund  11A  klass  Globaliseeruv maailm    Iseseisvalt
7.tund  10A  klass  Geograafia    Iseseisvalt

(15/10/2018   08:10:25)



 16.10.2018  (Teisipäev)

Asendustundide plaan 16. oktoober 2018 (teisipäev)          

      Zhurina, Veronika    
  Rumjantseva, Ljudmila täidab 11A klassi klassijuhataja ülesanded         
3.tund  8A  klass  Eesti keel  102 kab  Bahramova, Irina
5.tund  5C  klass  Loodusopetus  102 kab  Koju!
6.tund  7A  klass  Loodusopetus  102 kab  Koju!

      Suvorova, Irina    
8.tund  11A  klass  Dokumendihaldus    Moodle keskkond

      Stepanova, Larissa    
2.tund  2B  klass  Eesti keel  309 kab  Solovjova, Arina

      Podpovedkina, Tatjana    
2.tund  1B  klass  Muusika  315 kab  Titova, Margarita

      Rossev, Andrei    
2.tund  4C  ruhm  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
3.tund  5C  ruhm  Kehaline kasvatus    Kanev, Andrei
5.tund  7C  ruhm  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
6.tund  7D  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!

(15/10/2018   15:02:33)



 17.10.2018  (Kolmapäev)

Asendustundide plaan 17. oktoober 2018 (kolmapäev)          

      Bahramova, Irina    
1.tund  10A/B  ruhm  Elementide keemia    2.-ks tunniks!
5.tund  8A  klass  Eesti keel  402 kab  Okuneva, Tatjana

      Baikova, Tatjana    
  Varakina Natalja täidab 6D klassi klassijuhataja ülesanded         

      Denisova, Olesja    
1.tund  2A  klass  Eesti keel  220 kab  Puvi, Kristiina
3.tund  2C  klass  Eesti keel  313 kab  koduõppe

      Laiksoo, Katlin    
  Kanev, Andrei täidab 5B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  5B  klass  Kehaline kasvatus    Kanev, Andrei
2.tund  4A  klass  Eesti keel  303 kab  Puvi, Kristiina
4.tund  6B  klass  Ajalugu  107 kab  Sile, Tatjana
      1. tunni asemel    
5.tund  5B  ruhm  Eesti keel    Koju!
6.tund  5B  ruhm  Eesti keel    Koju!
7.tund  7C  ruhm  Eesti keel    Koju!
          
      Mazinskaja, Darja    
  Mussijenko, Jelena täidab 4D klassi klassijuhataja ülesanded         
2.tund  6D  ruhm  Inglise keel    3.-ks tunniks!
3.tund  5B  klass  Inglise keel  103 kab  Adam, Olga
5.tund  6C  klass  Inglise keel  303 kab  Belova, Zinaida
6.tund  5C  ruhm  Inglise keel    Koju!
7.tund  9B  ruhm  Inglise keel    Koju!
          
      Moissejenko, Oksana    
  Belova, Ljubov täidab 5C klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  5C  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
2.tund  9C  klass  Eesti keel  307 kab  Zukova, Kristina
3.tund  5D  ruhm  Eesti keel  307 kab  Zukova, Kristina
4.tund  10B  klass  Kunst    Iseseisvalt
5.tund  5C  klass  Kunst    Koju!
6.tund  8A  klass  Fuusika  305 kab  Moskova, Ljudmila
      18.10. (neljapäev)  6. tunni asemel  
7.tund  9A  klass  Kunst    Koju!
          
      Rasstryguina, Natalia    
  Iakovleva, Evgeniia täidab 8B klassi klassijuhataja ülesanded         
2.tund  8B  klass  Geograafia  403 kab  Skokova, Ljudmila
3.tund  6D  klass  Geograafia  403 kab  Solovjova, Arina
4.tund  8B  klass  Keemia  403 kab  Rumjantseva, Ljudmila
      reede 02.11.  1. tunni asemel  
5.tund  7C  klass  Geograafia    Koju!
6.tund  7C  klass  Geograafia    Koju!
7.tund  8C  klass  Geograafia    Koju!
          
      Raud, Anna    
  Ostroverhova, Natalia täidab 4C klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  12A(II)  klass  Vene keel    Iseseisvalt
2.tund  12A(II)  klass  Vene keel    Iseseisvalt
3.tund  8C  klass  Vene keel  303 kab  Zolotareva, Larisa
4.tund  6D  klass  Matemaatika  303 kab  Mussijenko, Jelena
      1. tunni asemel    
5.tund  4C  klass  Vene keel    Koju!
6.tund  8C  klass  Vene keel    Koju!

      Misnik, Julia    
1.tund  4D  ruhm  Kehaline kasvatus    2.-ks tunniks!
2.tund  4B  klass  Kehaline kasvatus    Kanev, Andrei
3.tund  7B  klass  Kehaline kasvatus    Kanev, Andrei
4.tund  5D  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!
6.tund  6D  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!
7.tund  6B  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!

      Orekhova, Julia    
1.tund  4C  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
2.tund  3A  ruhm  Eesti keel  312 kab  Postolenko, Manuelle
3.tund  4D  ruhm  Eesti keel  312 kab  Belova, Ljubov
4.tund  4C  klass  Eesti keel  205 kab  Zukova, Kristina
5.tund  3C  ruhm  Eesti keel    Koju!

      Starsova, Jelena    
  Rossev, Andrei täidab 7D klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  5A  ruhm  Kasitoo ja kodundus    3.-ks tunniks!
2.tund  5A  ruhm  Kasitoo ja kodundus    3.-ks tunniks!
3.tund  5C  ruhm  Kasitoo ja kodundus    Koju!
4.tund  5C  ruhm  Kasitoo ja kodundus    Koju!
5.tund  5D  ruhm  Kasitoo ja kodundus    Koju!
6.tund  5D  ruhm  Kasitoo ja kodundus    Koju!
7.tund  8B  ruhm  Kasitoo ja kodundus    Koju!
8.tund  8B  ruhm  Kasitoo ja kodundus    Koju!

      Tarjan, Alevtina    
  Moissejeva, Niina täidab 7C klassi klassijuhataja ülesanded         
2.tund  7C  klass  Kirjandus    3.-ks tunniks!
3.tund  11B  klass  Vene keel    Iseseisvalt
4.tund  6C  klass  Vene keel  302 kab  Ostroverhova, Natalia
          
      Tjuleneva, Julia    
  Vasilieva, Vera täidab 5A klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  5D  klass  Vene keel    3.-ks tunniks!
2.tund  5D  klass  Vene keel    3.-ks tunniks!
4.tund  4D  klass  Loodusopetus  304 kab  Imaeva, Rima
      18.10 neljapäev  5. tunni asemel  
5.tund  4A  klass  Vene keel    Koju!
6.tund  5A  klass  Vene keel    Koju!

      Vassiljeva, Jelena    
1.tund  11A/B  ruhm  Majandus- ja ettevotlusope    Iseseisvalt
7.tund  10A/B  ruhm  Majandus- ja ettevotlusope    Iseseisvalt
          
      Vlasova, Natalia    
  Zukova, Kristina täidab 5D klassi klassijuhataja ülesanded         
3.tund  8B  klass  Inglise keel  201 kab  Butkevits, Alla
4.tund  8C  klass  Inglise keel  201 kab  Butkevits, Alla
5.tund  6C  klass  Vene keel  303 kab  Belova, Zinaida
6.tund  3D  klass  Inglise keel    koduõppe
          
      Rossev, Andrei    
1.tund  4D  ruhm  Kehaline kasvatus    2.-ks tunniks!
2.tund  5C  ruhm  Kehaline kasvatus    Moissejeva, Niina
5.tund  8B  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
6.tund  9C  ruhm  Kehaline kasvatus    Kanev, Andrei
          
      Zhurina, Veronika    
  Rumjantseva, Ljudmila täidab 11A klassi klassijuhataja ülesanded         
3.tund  7A  klass  Loodusopetus  102 kab  Aleksejeva, Valeria
5.tund  7A  ruhm  Geograafia    Koju!
5.tund  7B  ruhm  Geograafia  102 kab  Zolotareva, Larisa
6.tund  11B  klass  Geograafia    Iseseisvalt
          
      Aleksandrova, Ljudmila    
2.tund  9A  ruhm  Eesti keel    digitund kodus
          
      Jankovskaja, Dina    
  Aleksandrova, Ljudmila täidab 6B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  4B  klass  Eesti keel  407 kab  Petrova, Alevtina
2.tund  7A  klass  Vene keel  107 kab  Ostroverhova, Natalia
      6. tunni asemel    
4.tund  6B  klass  Ajalugu  107 kab  Sile, Tatjana
      1. tunni asemel    
5.tund  5B  ruhm  Eesti keel    Koju!
6.tund  5B  ruhm  Eesti keel    Koju!

(16/10/2018   12:33:02)



 18.10.2018  (Neljapäev)

Asendustundide plaan 18. oktoober 2018 (neljapäev)          
          
1.tund  9A/B/C  klass  Eesti keele proovieksam  Loengusaal  Aleksandrova, Ljudmila
2.tund  9A/B/C  klass  Eesti keele proovieksam  101 kab  Moissejenko, Oksana
3.tund  9A/B/C  klass  Eesti keele proovieksam  102 kab  Gnevaseva, Julia
          
      Kabinetivahetus    
      Loengusaal    
2.tund  12A  klass  Ajalugu  102 kab  Ostasov, Georgi
3.tund  12A  klass  Uhiskonnaopetus  Aula  Ostasov, Georgi
          
      101 kabinet    
2.tund  5D  ruhm  Eesti keel  203 kab  Dzalalov, Sergei
3.tund  5C  ruhm  Eesti keel  303 kab  Belova, Ljubov
          
      Moissejenko, Oksana    
2.tund  5D  ruhm  Eesti keel  203 kab  Dzalalov, Sergei
3.tund  5C  ruhm  Eesti keel  307 kab  Birsanova, Natalja
          
      Gnevaseva, Julia    
1.tund  10A  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
          
      Zhurina, Veronika    
  Rumjantseva, Ljudmila täidab 11A klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  5B  klass  Loodusopetus    2.-ks tunniks!
3.tund  11A  klass  Loodusopetus    Iseseisvalt
4.tund  11B  klass  Loodusopetus    Iseseisvalt
5.tund  4C  klass  Loodusopetus    Koju!
6.tund  7A/B  klass  Loodusopetus    Koju!
          
      Starsova, Jelena    
7.tund  9A  ruhm  Kasitoo ja kodundus    Koju!
8.tund  9A  ruhm  Kasitoo ja kodundus    Koju!
          
      Orekhova, Julia    
1.tund  4B  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
2.tund  4D  klass  Eesti keel  305 kab  Puvi, Kristiina
3.tund  7A  ruhm  Kasitoo ja kodundus  106 kab  Tihhonova, Olga
4.tund  7A  ruhm  Kasitoo ja kodundus  106 kab  Vasilieva, Vera
5.tund  6A  ruhm  Kasitoo ja kodundus  106 kab  Puvi, Kristiina
6.tund  6A  ruhm  Kasitoo ja kodundus  106 kab  Solovjova, Arina

      Jankovskaja, Dina    
1.tund  7A  klass  Eesti keel    2.-ks tunniks!

      Okuneva, Tatjana    
1.tund  7B  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
2.tund  1C  ruhm  Eesti keel  310 kab  Titova, Margarita

      Kravchenko, Ekaterina    
2.tund  3B  ruhm  Eesti keel  310 kab  Laiksoo, Katlin
          
      Puvi, Kristiina  Belova, Ljubov  
4.tund  7D  klass  Eesti keel  305 kab  Moissejev, Vjatseslav
          
      Petrova, Alevtina    
5.tund  9A  ruhm  Eesti keel  407 kab  Puvi, Kristiina

      Kravchenko, Ekaterina    
5.tund  3B  klass  Eesti keel    Koju!

      Rossev, Andrei    
1.tund  5C  ruhm  Kehaline kasvatus    2.-ks tunniks!
2.tund  7D  ruhm  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
4.tund  4C  klass  Kehaline kasvatus    Misnik, Julia
6.tund  9B  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!

5.tund  4D  klass  Loodusopetus  Koju!  
6.tund  8A  klass  Fuusika  Koju!  

(17/10/2018   08:26:03)



 19.10.2018  (Reede)

(15/10/2018   09:04:06)



1A klass

1B klass

1C klass

1D klass

2A klass

2B klass

2C klass

3A klass

3B klass

3C klass

3D klass

3E klass

4A klass

4B klass

4C klass

4D klass

5A klass

5B klass

5C klass

5D klass

5E klass

6A klass

6B klass

6C klass

6D klass

6E klass

7A klass

7B klass

7C klass

7D klass

8A klass

8B klass

8C klass

9A klass

9B klass

9C klass

10A klass

10B klass

11A klass

11B klass

12A (1 rühm)

12A (2 rühm)

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva