UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                     

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Asendustunnid

Asendustunnid

 23.04.2018  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 23. aprill  2018 (esmaspäev)          
          
      Fedorova, Tatjana    
2.tund  4B  klass  Kunst  109 kab  Moissejenko, Oksana
      1. tunni asemel    
3.tund  6B  klass  Kirjandus  404 kab  Zolotareva, Larisa
      6. tunni asemel    
5.tund  6A  klass  Eesti keel  404 kab  Laiksoo, Katlin
      1. tunni asemel    
6.tund  9A  klass  Matemaatika  404 kab  Raud, Anna
          
      Moissejenko, Oksana    
1.tund  4B  klass  Vene keel  307 kab  Zolotareva, Larisa
      5. tunni asemel    
          
      Zolotareva, Larisa    
3.tund  3B  klass  Kunst  315 kab  Podpovedkina, Tatjana
      5. tunni asemel    
5.tund  3B  klass  Vene keel  315 kab  Zolotareva, Larisa
      3. tunni asemel    
          
      Mazinskaja Darja  Adam, Olga  
3.tund  3D  klass  Inglise keel  222 kab  Gukova, Oksana

      Ljudvig, Veronika    
3.tund  5A  ruhm  Inglise keel  408 kab  Lend, Ljudmila

      Shcherbinina, Olga    
3.tund  5A  ruhm  Inglise keel  409 kab  Hmelkova Olga

      Mazinskaja Darja    
6.tund  4C  ruhm  Inglise keel  aulas  Mazinskaja Darja
      25.04.(kolmapäev)  1. tunni asemel  
6.tund  4A  ruhm  Inglise keel  aulas  Mazinskaja Darja
      17.04 asemel    
6.tund  4B  ruhm  Inglise keel  aulas  Mazinskaja Darja
      17.04 asemel    

      Lindlo, Kart    
1.tund  1A  ruhm  Eesti keel  401 kab  Sovetnaja, Tatjana
2.tund  1C  ruhm  Eesti keel  401 kab  Malinova, Julia
3.tund  8B  klass  Eesti keel  203 kab  Gnevaseva, Julia
5.tund  10B  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
6.tund  2D  ruhm  Eesti keel    Koju!

      Vlasova, Natalia    
  Vasilieva, Vera täidab 4D klassi klassijuhataja ülesanded                 
2.tund  4D  klass  Inglise keel  301 kab  Shcherbinina, Olga
3.tund  7B  klass  Inglise keel  201 kab  Butkevits, Alla
4.tund  6C  ruhm  Inglise keel  408 kab  Krylov Artur
5.tund  5D  ruhm  Inglise keel    Koju!
6.tund  7B  ruhm  Inglise keel    Koju!

(23/04/2018   08:08:39)



 24.04.2018  (Teisipäev)

Asendustundide plaan  24. aprill  2018 (teisipäev)          
          
1.-2.tund  Eesti keele proovieksam 10A/B klass        
          
      Kabineti vahetus    
      402 kabinet    
1.tund  7A  ruhm  Eesti keel  203 kab  Okuneva, Tatjana
2.tund  9B  klass  Eesti keel    3.-ks tunniks!
          
      403 kabinet    
1.tund  6C  klass  Loodusopetus  207 kab  Rasstryguina, Natalia
2.tund  8B  klass  Geograafia  404 kab  Rasstryguina, Natalia
          
      405 kabinet    
1.tund  4A  klass  Matemaatika  202 kab  Iakovleva, Evgeniia
2.tund  9A  klass  Keemia  305 kab  Rumjantseva, Ljudmila
          
      406 kabinet    
1.tund  8B  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  7A  klass  Geograafia  407 kab  Zhurina, Veronika
          
      Gnevaseva, Julia    
1.tund  7B  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
2.tund  9B  klass  Eesti keel    3.-ks tunniks!
          
      Tikerpe, Anu    
1.tund  5D  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
          
      Petrova, Alevtina    
2.tund  6C  klass  Eesti keel  203 kab  Laiksoo, Katlin
          
      Lindlo, Kart    
3.tund  2D  klass  Eesti keel  216 kab  Belova, Ljubov
4.tund  10B  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
6.tund  8B  klass  Eesti keel  204 kab  Gnevaseva, Julia
          
      Sile, Tatjana    
  Fedorova, Tatjana täidab 6A klassi klassijuhataja ülesanded                 
1.tund  9B  klass  Uhiskonnaopetus    3.-ks tunniks!
2.tund  6B  klass  Vene keel  102 kab  Zolotareva, Larisa
      1. tunni asemel    
4.tund  6A  klass  Eesti kirjandus  102 kab  Laiksoo, Katlin
      6. tunni asemel    
5.tund  9A  klass  Vene keel  102 kab  Raud, Anna
      6. tunni asemel    
6.tund  9B  ruhm  Eesti keel  402 kab  Okuneva, Tatjana
      2. tunni asemel    

      Aleksejeva, Valeria    
3.tund  11B  klass  Bioloogia    Iseseisvalt
5.tund  6A  klass  Loodusopetus    Koju!
6.tund  6B  klass  Loodusopetus    Koju!

  5B  klass  Eesti keel    2.-ks tunniks!

      Mazinskaja Darja    
1.tund  8B  ruhm  Inglise keel  308 kab  2.-ks tunniks!
2.tund  4B  klass  Inglise keel  103 kab  Adam, Olga
3.tund  5C  klass  Inglise keel  301 kab  Vlasova, Natalia
4.tund  4C  klass  Inglise keel  312 kab  Ljudvig, Veronika
5.tund  4A  ruhm  Inglise keel    Koju!
7.tund  8C  ruhm  Inglise keel    Koju!

      Kanev, Andrei    
1.tund  11A/B  poisid  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt
2.tund  11A/B  poisid  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt

      Bahhir, Natalja    
   Moskova, Ljudmila täidab 8C klassi klassijuhataja ülesanded                 
          
      Baikova, Tatjana    
  Vasilieva, Vera täidab 5D klassi klassijuhataja ülesanded                 

(24/04/2018   08:27:24)



 25.04.2018  (Kolmapäev)

Asendustundide plaan 25. aprill  2018 (kolmapäev)          

      Lindlo, Kart    
1.tund  2D  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
2.tund  10B  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
3.tund  1A  ruhm  Eesti keel  401 kab  Sovetnaja, Tatjana
6.tund  8B  ruhm  Ajalugu  401 kab  Birsanova, Natalja

      Zhurina, Veronika    
  Lend, Ljudmila täidab 10A klassi klassijuhataja ülesanded                 
1.tund  4B  klass  Loodusopetus    2.-ks tunniks!
2.tund  9B  klass  Geograafia  403 kab  Rasstryguina, Natalia
3.tund  4A  klass  Loodusopetus  305 kab  Dreval, Natalja
4.tund  7B  klass  Vene keel  403 kab  Tjuleneva, Julia
      6. tunni asemel    
6.tund  7A  klass  Loodusopetus    Koju!
          
      Mazinskaja Darja    
1.tund  4C  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  8C  ruhm  Inglise keel  308 kab  Butkevits, Alla
3.tund  8B  ruhm  Inglise keel    4.-ks tunniks!
4.tund  3D  klass  Inglise keel  222 kab  Adam, Olga

      Tarasevich, Sergey    
2.tund  9D  klass  Karjaariopetus  223 kab  Fomina Ljubov

      Kravchenko, Ekaterina    
4.tund  2B  klass  Vene keel  311 kab  Gukova, Oksana
          
      Laiksoo, Katlin  Jankovskaja, Dina  
4.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Tikerpe, Anu
          
      Aleksejeva, Valeria    
4.tund  10B  klass  Bioloogia    Iseseisvalt
          
      Moissejenko, Oksana    
4.tund  10A  klass  Kunst    Iseseisvalt
          
      Ljudvig, Veronika    
4.tund  6C  klass  Inglise keel  301 kab  Vlasova, Natalia

(24/04/2018   14:04:43)



 26.04.2018  (Neljapäev)

Asendustundide plaan  26. aprill 2018 (neljapäev)          

      Lindlo, Kart    
2.tund  10B  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
3.tund  2D  ruhm  Eesti keel  218 kab  Tvoronovits, Jelena
4.tund  1C  ruhm  Eesti keel    Koju!
6.tund  8B  ruhm  Eesti keel    Koju!

      Kravchenko, Ekaterina    
4.tund  2B  klass  Vene keel  311 kab  Zolotareva, Larisa
      1. tunni asemel    
5.tund  2B  klass  Tantsud  aulas  Skripnitsenko, Ljubov
6.tund  2B  klass  Tooõpetus    Koju!

      Iakovleva, Evgeniia    
1.tund  8B  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  6D  klass  Vene keel  302 kab  Tarjan, Alevtina
      1. tunni asemel    
3.tund  4A  klass  Vene keel  306 kab  Tjuleneva, Julia
      27.04. (reede)  5. tunni asemel  
4.tund  8C  klass  Vene keel  408 kab  Raud, Anna
      02.05. (kolmapäev)  1. tunni asemel  
6.tund  7A/B/C  ruhm  Matemaatika    Koju!

      Aleksejeva, Valeria    
  Hmelkova Olga täidab 11A klassi klassijuhataja ülesanded                 
1.tund  10B  klass  Inimeseopetus    Iseseisvalt
2.tund  5B  klass  Kehaline kasvatus    Kanev, Andrei
      6. tunni asemel    
3.tund  4D  klass  Loodusopetus  406 kab  Rasstryguina, Natalia
4.tund  9A  klass  Bioloogia  406 kab  Raud, Anna
5.tund  10B  klass  Bioloogia    Iseseisvalt
6.tund  11A  klass  Bioloogia    Iseseisvalt

      Bahramova, Irina    
1.tund  7A  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
7.tund  11B  ruhm  Filmikunst    Iseseisvalt

      Birsanova, Natalja    
7.tund  8B  klass  Ajalugu    Koju!

      Kanev, Andrei    
7.tund  9B  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!
8.tund  10B  ruhm  Riigikaitse    Koju!

      Okuneva, Tatjana    
3.tund  5A  klass  Eesti keel  402 kab  Aleksandrova, Ljudmila
          
      Solovjova Arina    
3.tund  9D  klass  Keemia  403 kab  Rumjantseva, Ljudmila
      6. tunni asemel    
          
      Petrova, Alevtina    
2.tund  6C  klass  Eesti keel  406 kab  Laiksoo, Katlin

      Stepanova, Larissa    
3.tund  1B  klass  Kehaline kasvatus    Moissejev, Vjatseslav

(25/04/2018   13:59:44)



 27.04.2018  (Reede)

(23/04/2018   09:44:10)



 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva