UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                                        
 

Kuutegevusplaan:
Jaan. Veeb. Märts Apr.
Mai Juuni Juuli Aug.
Sep. Okt. Nov. Det.

 

 





 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Asendustunnid

Asendustunnid

 20.01.2020  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 20. jaanuar 2020 (esmaspäev)          

      Zhurina, Veronika    
  Hmelkova, Olga täidab 12A klassi klassijuhataja ülesanded        
1.tund  11B  klass  Geograafia    2.-ks tunniks!
2.tund  8B  klass  Vene keel  102 kab  Zolotareva, Larisa
      reede 31.01.  6. tunni asemel  
3.tund  8A  klass  Eesti keel  102 kab  Sakki, Marina
4.tund  6B  klass  Inglise keel  102 kab  Mazinskaja, Darja
      neljapäev 23.01.  6. tunni asemel  
5.tund  7A  klass  Kirjandus  102 kab  Tsalohh, Natalja
      6. tunni asemel    

      Tjuleneva, Julia    
6.tund  6A  klass  Vene keel    Koju!

      Rastvorov, Nikolai    
3.tund  5E  klass  Kehaline kasvatus    Koselev Denis
4.tund  6A  klass  Kehaline kasvatus    Misnik, Julia
      neljapäev 23.01  7. tunni asemel  

      Jankovskaja, Dina    
4.tund  4B  klass  Eesti keel  407 kab  Petrova, Alevtina
          
  4B  klass  Loodusopetus  2.-ks tunniks!  
  5B  klass  Eesti keel  2.-ks tunniks!  

(17/01/2020   13:16:43)



 21.01.2020  (Teisipäev)

(17/01/2020   08:12:16)



 22.01.2019  (Kolmapäev)

(17/01/2020   08:12:28)



 23.01.2019  (Neljapäev)

(17/01/2020   08:12:37)



 17.12.2019  (Reede)

Asendustundide plaan 17. jaanuar 2019 (reede)          

      Zolotareva, Larisa    
  Fedorova, Tatjana täidab 8B klassi klassijuhataja ülesanded        
1.tund  4B  klass  Vene keel    2.-ks tunniks!
2.tund  3D  klass  Vene keel  111 kab  Raud, Anna
3.tund  3B  klass  Vene keel  309 kab  Tarjan, Alevtina
5.tund  5B  klass  Vene keel    Koju!
6.tund  8B  klass  Vene keel    Koju!

      Gnevaseva, Julia    
1.tund  12A  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
2.tund  8B  klass  Eesti keel  402 kab  Okuneva, Tatjana
4.tund  9C  klass  Eesti keel  203 kab  Sakki, Marina
5.tund  11A  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
6.tund  9C  ruhm  Eesti keel    Koju!

      Moissejenko, Oksana    
  Iakovleva, Evgeniia täidab 6C klassi klassijuhataja ülesanded        
1.tund  3B  klass  Kunst    2.-ks tunniks!
2.tund  5C  klass  Eesti keel  307 kab  Zukova, Kristina
3.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
      5. tunni asemel    
4.tund  6C  klass  Eesti keel  307 kab  Nikolina Jekaterina
5.tund  9A  klass  Ajalugu  307 kab  Sile, Tatjana
      6. tunni asemel    

      Ljudvig, Veronika    
1.tund  3C  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  6C  klass  Inglise keel  203 kab  Mazinskaja, Darja
3.tund  5B  klass  Inglise keel    Koju!
4.tund  3B  klass  Inglise keel  309 kab  Savitseva, Svetlana
5.tund  5C  klass  Inglise keel  103 kab  Adam, Olga

      Fedorova, Tatjana    
1.tund  8A/B/C/D  ruhm  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  7A/B/C/D  ruhm  Matemaatika    3.-ks tunniks!
4.tund  5B  klass  Matemaatika    Koju!
5.tund  6B  klass  Eesti kirjandus  107 kab  Jankovskaja, Dina
      6. tunni asemel    Laiksoo, Katlin

      Imaeva, Rima    
  Moskova, Ljudmila täidab 9B klassi klassijuhataja ülesanded        
2.tund  7E  klass  Bioloogia    3.-ks tunniks!
3.tund  6C  klass  Loodusopetus  205 kab  Shcherbinina, Olga
4.tund  8D  klass  Fuusika  305 kab  Moskova, Ljudmila
      neljapäev 23.01.  1. tunni asemel  
5.tund  7A  klass  Loodusopetus  205 kab  Aleksejeva, Valeria
6.tund  7E  klass  Eesti keel  216 kab  Zukova, Kristina
      1. tunni asemel    

  8B klass õpib 8A klassi tunniplaani järgi alates 4. tunnist        
6.tund  6C  klass  Vene keel  Koju!  

(17/01/2020   09:09:28)



 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva