UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                      

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Loengusaali tunniplaan

Loengusaali tunniplaan

       

24.09.18 - 30.09.18

  Esmaspäev - 24.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  11A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  12A,  Lend L.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  10A,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 25.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:04-08:50 1  6C,  Aleksandrova L.
 09:00-09:45 2  10A,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  8A,  Ostroverhova N.
 12:00-12:45 5  10A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  11B,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Kolmapäev - 26.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  6B,  Džalalov S.
 11:00-11:45 4  10B,  Moissejenko O.
 12:00-12:45 5  12A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  10,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 27.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Ostašov G.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  12A,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  7A,  Sile T.
 13:00-13:45 6  12A,  Ostašov G.
 13:55-14:40 7  11A,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Reede - 28.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10,  Mussijenko J.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  9A,  Sile T.
 11:00-11:45 4  11A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  12,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  10,  Kanev A.

01.10.18 - 07.10.18

  Esmaspäev - 01.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  11A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  12A,  Lend L.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  10A,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 02.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  10A,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  8A,  Ostroverhova N.
 12:00-12:45 5  10A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  11B,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Kolmapäev - 03.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  6B,  Džalalov S.
 11:00-11:45 4  10B,  Moissejenko O.
 12:00-12:45 5  12A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  10,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 04.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Ostašov G.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  12A,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  7A,  Sile T.
 13:00-13:45 6  12A,  Ostašov G.
 13:55-14:40 7  11A,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Reede - 05.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10,  Mussijenko J.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  9A,  Sile T.
 11:00-11:45 4  11A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  12,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  10,  Kanev A.

08.10.18 - 14.10.18

  Esmaspäev - 08.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  11A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  12A,  Lend L.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  10A,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 09.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  10A,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  8A,  Ostroverhova N.
 12:00-12:45 5  10A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  11B,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Kolmapäev - 10.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  6B,  Džalalov S.
 11:00-11:45 4  10B,  Moissejenko O.
 12:00-12:45 5  12A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  10,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 11.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Ostašov G.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  12A,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  7A,  Sile T.
 13:00-13:45 6  12A,  Ostašov G.
 13:55-14:40 7  11A,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Reede - 12.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10,  Mussijenko J.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  9A,  Sile T.
 11:00-11:45 4  11A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  12,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  10,  Kanev A.

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva