UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                      

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Aula tunniplaan

Aula tunniplaan

       

24.09.18 - 30.09.18

  Esmaspäev - 24.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Teisipäev - 25.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1C,  Skripnitšenko L.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  3D,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  5-11.,  Skripnitšenko L.
  Kolmapäev - 26.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  8A,  Adam O.
 09:00-09:45 2  8A,  Adam O.
 10:00-10:45 3  8A,  Adam O.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  3B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 27.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  1A,  Skripnitšenko L.
 12:00-12:45 5  1C,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Reede - 28.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  3D,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  5-11.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  

01.10.18 - 07.10.18

  Esmaspäev - 01.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Teisipäev - 02.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1C,  Skripnitšenko L.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  3D,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  5-11.,  Skripnitšenko L.
  Kolmapäev - 03.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  3B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 04.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  1A,  Skripnitšenko L.
 12:00-12:45 5  1C,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Reede - 05.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  3B,  Kravchenko E.
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  3D,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  5-11.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  

08.10.18 - 14.10.18

  Esmaspäev - 08.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Teisipäev - 09.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1C,  Skripnitšenko L.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  3D,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  5-11.,  Skripnitšenko L.
  Kolmapäev - 10.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  3B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 11.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  1A,  Skripnitšenko L.
 12:00-12:45 5  1C,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Reede - 12.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  3D,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  5-11.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva