UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Keel                      
 

 

Kalendrit avama 

 

 



 

◊ Õppe- ja kasvatusprotsess › Õppeprotsessi plaanid › Aula tunniplaan

Aula tunniplaan

       

17.12.18 - 23.12.18

  Esmaspäev - 17.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  Üritus,  Varakina N.
 09:00-09:45 2  Üritus,  Varakina N.
 10:00-10:45 3  Üritus,  Varakina N.
 11:00-11:45 4  Üritus,  Varakina N.
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Teisipäev - 18.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1C,  Skripnitšenko L.
 09:00-09:45 2  Üritus,  Varakina N.
 10:00-10:45 3  Üritus,  Varakina N.
 11:00-11:45 4  3D,  Tvoronovitš J.
 12:00-12:45 5  2B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  Üritus,  Varakina N.
 13:55-14:40 7  3D,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  5-11.,  Skripnitšenko L.
  Kolmapäev - 19.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  Üritus,  Varakina N.
 09:00-09:45 2  11B,  Minitš M.
 10:00-10:45 3  Üritus,  Varakina N.
 11:00-11:45 4  9A,  Minitš M.
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  3B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  Üritus,  Varakina N.
 14:50-15:35 8  10B,  Minitš M.
  Neljapäev - 20.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  Üritus,  Varakina N.
 09:00-09:45 2  Üritus,  Varakina N.
 10:00-10:45 3  6D,  Varakina N.
 11:00-11:45 4  1A,  Skripnitšenko L.
 12:00-12:45 5  1C,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Reede - 21.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  3D,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  5-11.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  

24.12.18 - 30.12.18

  Esmaspäev - 24.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Teisipäev - 25.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1C,  Skripnitšenko L.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  3D,  Tvoronovitš J.
 12:00-12:45 5  2B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  3D,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  5-11.,  Skripnitšenko L.
  Kolmapäev - 26.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  11B,  Minitš M.
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  9A,  Minitš M.
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  3B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  10B,  Minitš M.
  Neljapäev - 27.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  1A,  Skripnitšenko L.
 12:00-12:45 5  1C,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Reede - 28.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  3D,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  5-11.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  

31.12.18 - 06.01.19

  Esmaspäev - 31.12.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Teisipäev - 01.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1C,  Skripnitšenko L.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  3D,  Tvoronovitš J.
 12:00-12:45 5  2B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  3D,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  5-11.,  Skripnitšenko L.
  Kolmapäev - 02.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  11B,  Minitš M.
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  9A,  Minitš M.
 12:00-12:45 5  1B,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  3B,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  10B,  Minitš M.
  Neljapäev - 03.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  1A,  Skripnitšenko L.
 12:00-12:45 5  1C,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  7-9.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  7-9.,  Skripnitšenko L.
  Reede - 04.01.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  3D,  Skripnitšenko L.
 13:00-13:45 6  4-5.,  Skripnitšenko L.
 13:55-14:40 7  5-11.,  Skripnitšenko L.
 14:50-15:35 8  

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva