UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
 Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee 
 
 Keel   
Kuutegevusplaan:
Jaan. Veeb. Märts Apr.
Mai Juuni Juuli Aug.
Sep. Okt. Nov. Det.
I vaheaeg: 19.10.-25.10.2020.
1.trimester: 01.09.20 - 22.11.20.


◊ Personalijuhtimine › Õpetajad

Õpetajad

  Aine   Kl.
juh.
    Nimi
e-post
1.   Inglise ja Saksa keelte õpetaja
  5A     Olga Adam
Olga.Adamsoldino.edu.ee
2.   Bioloogiaõpetaja
  5B     Valeria Aleksejeva
Valeria.Aleksejevasoldino.edu.ee
3.   Õpetaja-logopeed
  8E     Natalja Bahhir
Natalja.Bahhirsoldino.edu.ee
4.   Sotsiaalpedagoog
  8D     Tatjana Baikova
Tatjana.Baikovasoldino.edu.ee
5.   Algklasside õpetaja
      Zinaida Belova
Zinaida.Belovasoldino.edu.ee
6.   Eesti keele õpetaja
  5C     Ljubov Belova
Ljubov.Belovasoldino.edu.ee
7.   Kehalise kasvatuse õpetaja
      Anastassia Bessonova
Anastassia.Bessonovasoldino.edu.ee
8.   Ajalooõpetaja
  4C     Natalia Birsanova
Natalia.Birsanovasoldino.edu.ee
9.   Algklasside õpetaja
  2A     Helena Bogatova
Helena.Bogatovasoldino.edu.ee
10.   Algklasside õpetaja
      Olesja Denisova (lapsepuhkusel)
Olesja.Denisovasoldino.edu.ee
11.   Algklasside õpetaja
  2D, 3D     Anna Dubtšak
Anna.Dubtsaksoldino.edu.ee
12.   Matemaatikaõpetaja
      Tatjana Fedorova
Tatjana.Fedorovasoldino.edu.ee
13.   Eesti keele õpetaja
      Julia Gnevaševa
Julia.Gnevasevasoldino.edu.ee
14.   Matemaatikaõpetaja
  8C     Irina Gomzjakova
Irina.Gomzjakovasoldino.edu.ee
15.   Algklasside õpetaja
  3A     Oksana Gukova
Oksana.Gukovasoldino.edu.ee
16.   Inglise keele õpetaja
      Olga Hmelkova
Olga.Hmelkovasoldino.edu.ee
17.   Matemaatikaõpetaja
  10B     Evgeniia Iakovleva
Evgeniia.Iakovlevasoldino.edu.ee
18.   Inglise keele õpetaja
  4A     Anna Ignatjeva
Anna.Ignatjevasoldino.edu.ee
19.   Bioloogiaõpetaja
      Rima Imaeva
Rima.Imaevasoldino.edu.ee
20.   Eripedagoog
  1D     Jelena Jakovleva
Jelena.Jakovlevasoldino.edu.ee
21.   Eesti keele õpetaja
  8B     Dina Jankovskaja
Dina.Jankovskajasoldino.edu.ee
22.   Matemaatikaõpetaja
  5D     Irina Kameneva
Irina.Kamenevasoldino.edu.ee
23.   Kehalise kasvatuse õpetaja
      Andrei Kanev
Andrei.Kanevsoldino.edu.ee
24.   Psühholoog
      Svetlana Karzina
psuhholoogsoldino.edu.ee
25.   Kehalise kasvatuse õpetaja
      Deniss Košelev
Deniss.Koselevsoldino.edu.ee
26.   Algklasside õpetaja
  2C     Marina Kostenkova
Marina.Kostenkovasoldino.edu.ee
27.   Klassiõpetaja
  2B     Ekaterina Kravchenko
Ekaterina.Kravchenkosoldino.edu.ee
28.   Eesti keele õpetaja
  7B     Kätlin Laiksoo
Katlin.Laiksoosoldino.edu.ee
29.   Inglise keele õpetaja
      Ljudmila Lend
Ljudmila.Lendsoldino.edu.ee
30.   Eesti keele õpetaja
  12A     Julia Lillak
Julia.Lillaksoldino.edu.ee
31.   Inglise keele õpetaja
      Veronika Ljudvig
Veronika.Ljudvigsoldino.edu.ee
32.   Matemaatikaõpetaja
      Niina Lozhkina
Niina.Lozhkinasoldino.edu.ee
33.   Inglise keele õpetaja
      Maria Lugina
Maria.Luginasoldino.edu.ee
34.   Inglise keele õpetaja
      Jekaterina Mäkinen
Jekaterina.Makinensoldino.edu.ee
35.   Algklasside õpetaja
  1C     Julia Malinova
Julia.Malinovasoldino.edu.ee
36.   Inglise keele õpetaja
  6D     Darja Mazinskaja
Darja.Mazinskajasoldino.edu.ee
37.   Muusikaõpetaja
      Maria Minitš
Maria.Minitssoldino.edu.ee
38.   Kehalise kasvatuse õpetaja
      Julia Misnik
Julia.Misniksoldino.edu.ee
39.   Gümnaasiumi valikainete õpetaja
      Mikhail Mogutov
Mikhail.Mogutovsoldino.edu.ee
40.   Eesti keele õpetaja
  7C     Oksana Moissejenko
Oksana.Moissejenkosoldino.edu.ee
41.   Tehnoloogiaõpetaja
      Vjatšeslav Moissejev
Vjatseslav.Moissejevsoldino.edu.ee
42.   Füüsikaõpetaja
      Ljudmila Moškova
Ljudmila.Moskovasoldino.edu.ee
43.   Eesti keele õpetaja
  4B     Jekaterina Nikolina
Jekaterina.Nikolinasoldino.edu.ee
44.   Eesti keele õpetaja
      Julia Nilova
Julia.Nilovasoldino.edu.ee
45.   Matemaatikaõpetaja
      Valentina Ognjova
Valentina.Ognjovasoldino.edu.ee
46.   Eesti keele õpetaja
  8A     Tatjana Okuneva
Tatjana.Okunevasoldino.edu.ee
47.   Eesti keele õpetaja
      Julia Orekhova (lapsepuhkusel)
Julia.Orekhovasoldino.edu.ee
48.   Eesti keele õpetaja
      Georgi Ostašov
Georgi.Ostasovsoldino.edu.ee
49.   Vene keele õpetaja
      Natalia Ostroverhova
Natalia.Ostroverhovasoldino.edu.ee
50.   Eesti keele õpetaja
  6B     Alevtina Petrova
Alevtina.Petrovasoldino.edu.ee
51.   Algklasside õpetaja
  3B     Tatjana Podpovedkina
Tatjana.Podpovedkinasoldino.edu.ee
52.   Abi õpetaja
      Darja Poskina
Darja.Poskinasoldino.edu.ee
53.   Algklasside õpetaja
      Ljudmila Ranneva
Ljudmila.Rannevasoldino.edu.ee
54.   Geograafiaõpetaja
      Natalia Rasstryguina
Natalia.Rasstryguinasoldino.edu.ee
55.   haridustehnoloog
  5E, 6E     Nikolai Rastvorov
haridustehnoloogsoldino.edu.ee
56.   haridustehnoloog
  5E, 6E     Nikolai Rastvorov
haridustehnoloogsoldino.edu.ee
57.   Vene keele õpetaja
  6C     Anna Raud
Anna.Raudsoldino.edu.ee
58.   Kehalise kasvatuse õpetaja
      Andrei Rõssev
Andrei.Rossevsoldino.edu.ee
59.   Keemiaõpetaja
      Ljudmila Rumjantseva
Ljudmila.Rumjantsevasoldino.edu.ee
60.   Tehnoloogiaõpetaja
      Jefim Šabarov
Jefim.Sabarovsoldino.edu.ee
61.   Kehalise kasvatuse õpetaja
      Jelena Šapotšnikova
Jelena.Sapotsnikovasoldino.edu.ee
62.   Inglise keele õpetaja
      Svetlana Savitševa
Svetlana.Savitsevasoldino.edu.ee
63.   Inglise keele õpetaja
  6A     Olga Shcherbinina
Olga.Shcherbininasoldino.edu.ee
64.   Muusikaõpetaja
      Ljudmila Shuleyko
Ljudmila.Suleikosoldino.edu.ee
65.   Ajalooõpetaja
      Tatjana Sile
Tatjana.Silesoldino.edu.ee
66.   Koreograafiaõpetaja
ringijuht
      Ljubov Skripnitšenko
Ljubov.Skripnitsenkosoldino.edu.ee
67.   Klassiõpetaja
  4D     Arina Solovjova
Arina.Solovjovasoldino.edu.ee
68.   Algklasside õpetaja
  1A     Tatjana Sovetnaja
Tatjana.Sovetnajasoldino.edu.ee
69.   Käsitöö- ja kodunduse õpetaja
  9D     Jelena Staršova
Jelena.Starsovasoldino.edu.ee
70.   Eesti keele õpetaja
  12B     Irina Suvorova
Irina.Suvorovasoldino.edu.ee
71.   Eesti keele õpetaja
  9A     Marina Syakki
Marina.Syakkisoldino.edu.ee
72.   Eesti keele õpetaja
      Saule Tadž
Saule.Tadzsoldino.edu.ee
73.   Vene keele õpetaja
  9C     Alevtina Tarjan
Alevtina.Tarjansoldino.edu.ee
74.   Kunstiõpetaja
      Olga Tihhonova
Olga.Tihhonovasoldino.edu.ee
75.   Algklasside õpetaja
  3C     Margarita Titova
Margarita.Titovasoldino.edu.ee
76.   Vene keele õpetaja
  7A     Julia Tjuleneva
Julia.Tjulenevasoldino.edu.ee
77.   Ajakirjanduse õpetaja
      Julia Totskaja
Julia.Totskajasoldino.edu.ee
78.   Vene keele õpetaja
  11A     Natalja Tšalõhh
Natalja.Tsalohhsoldino.edu.ee
79.   Matemaatikaõpetaja
      Anžela Tšassovskihh
Anzela.Tsassovskihhsoldino.edu.ee
80.   Algklasside õpetaja
  1B     Jelena Tvoronovitš
Jelena.Tvoronovitssoldino.edu.ee
81.   Kehalise kasvatuse õpetaja
      Vera Vasilieva
Vera.Vasilievasoldino.edu.ee
82.   Inglise keele õpetaja
  7D     Natalja Vlasova
Natalja.Vlasovasoldino.edu.ee
83.   Geograafiaõpetaja
  10A     Veronika Zhurina
Veronika.Zhurinasoldino.edu.ee
84.   Vene keele õpetaja
  9B     Larisa Zolotareva
Larisa.Zolotarevasoldino.edu.ee
85.   Eesti keele õpetaja
      Kristina Žukova
Kristina.Zukovasoldino.edu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva