Andekate õpilaste tabel 2015.-2016. õppeaasta

   
 
 
Nr.  Õpilane  Klass   Aine   Õpetaja   
1.   Rattik Artjom 10A   Geograafia (loodusgeograafia)   Rasstryguina Natalia
2.   Abramenkova Jelizaveta 11A   Kirjandus   Skokova Ljudmila
3.   Ayzup Mikhail 11A   Keemia   Rumjantseva Ljudmila
    11A   Füüsika   Moškova Ljudmila
    11A   Matemaatika   Lozhkina Niina
4.   Gorškova Anastassia 11A   Eesti keel   Okuneva Tatjana
5.   Gratšov Aleksei 11A   Füüsika   Moškova Ljudmila
    11A   Matemaatika   Lozhkina Niina
6.   Metsatalu Dmitri 11A   Majandus- ja ettevõtlusõpe   Vassiljeva Jelena
7.   Senichenkova Sofiya 11A   Inglise keel   Nagibina Olga
    11A   Kirjandus   Skokova Ljudmila
8.   Smetanin Aleksei 11A   Geograafia (inimgeograafia)   Rasstryguina Natalia
9.   Koponev Ilja 12A   Majandus- ja ettevõtlusõpe   Vassiljeva Jelena
10.   Cherenkova Darja 3A   Matemaatika   Bogatova Helena
11.   GavrilovA Aljona 3A   Matemaatika   Bogatova Helena
12.   Iliyasov Nikita 3A   Matemaatika   Bogatova Helena
13.   Kostishchin Maxim 3A   Matemaatika   Bogatova Helena
14.   Polištšuk Polina 3A   Matemaatika   Bogatova Helena
15.   Kirsanova Darja 4B   Eesti keel   Okuneva Tatjana
16.   Afanaseva Darja 5A   Eesti keel   Okuneva Tatjana
17.   Losseva Natalija 5A   Eesti keel   Lugina Maria
18.   NefedovA Anastasia 5A   Eesti keel   Okuneva Tatjana
19.   Rõtškov Artjom 5A   Matemaatika   Lozhkina Niina
20.   Štšepeleva Karina 5A   Eesti keel   Lugina Maria
21.   Svetlanov Daniil 5A   Eesti keel   Lugina Maria
22.   Tšassovskihh Kristian 5A   Matemaatika   Lozhkina Niina
23.   Zaitseva Jelizaveta 5A   Eesti keel   Lugina Maria
24.   Uvarov Kirill 5B   Matemaatika   Bogdanova Elvira
25.   Petrova Sofija 6A   Muusika   Shuleyko Ljudmila
26.   Sovetnikov Nikolai 6A   Matemaatika   Lozhkina Niina
27.   Teppo Livia 6A   Muusika   Shuleyko Ljudmila
28.   Treiberg Ilja 6A   Ajalugu   Birsanova Natalia
29.   Võip Martin 6A   Matemaatika   Lozhkina Niina
30.   Ritter Ilona 7A   Bioloogia   Aleksejeva Valeria
31.   Trohhatšova Jelizaveta 7A   Bioloogia   Aleksejeva Valeria
32.   Lavrinovitš Darina 8A   Bioloogia   Aleksejeva Valeria
33.   Lunina Jelizaveta 8A   Bioloogia   Aleksejeva Valeria
34.   Oprysk Anastasiia 8A   Bioloogia   Aleksejeva Valeria
35.   RazumovskajA Anastassija 8A   Bioloogia   Aleksejeva Valeria
36.   Tšernoussova Olesja 8A   Geograafia (loodusgeograafia)   Rasstryguina Natalia
37.   Grachev Egor 9A   Bioloogia   Imaeva Rima
38.   Emeliyanova Elina 9B   Ajalugu   Rasstryguina Natalia
39.   Jelissejenko Samanta 9B   Muusika   Shuleyko Ljudmila
40.   Trohhatšov Aleksandr 9B   Bioloogia   Imaeva Rima
    9B   Ajalugu   Birsanova Natalia
    9B   Inglise keel   Ignatjeva Anna
41.   Ekaterincheva Yana 9C   Kunst   Romazanova Olga
42.   Sidorova Ekaterina 9D   Inglise keel   Butkevitš Alla