Andekate õpilaste tabel 2016.-2017. õppeaasta

   
 
 
Nr.  Õpilane  Klass   Aine   Õpetaja   Saavutus   Saavutustetase     
1. Emeliyanova Elina 10A Geograafia (inimgeograafia) Rasstryguina Natalia
10A Vene keel Skokova Ljudmila
2. Trohhatšov Aleksandr 10A Inglise keel Ignatjeva Anna
3. Gorškova Anastassia 11A Eesti keel Okuneva Tatjana
4. Markelov Dmitri 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
5. Nossov Aleksandr 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
6. Oprysk Yevgenii 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
7. Rattik Artjom 11A Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia
11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
8. Semjonov Nikolai 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
9. Sidorov Fedor 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
10. Sovetnõi Leonid 11A Majandusõpetus Vassiljeva Jelena
11. Ayzup Mikhail 12A Keemia Rumjantseva Ljudmila
12A Füüsika Moškova Ljudmila
12A Matemaatika Lozhkina Niina
12. Gratšov Aleksei 12A Füüsika Moškova Ljudmila
12A Matemaatika Lozhkina Niina
13. Senichenkova Sofiya 12A Inglise keel Nagibina Olga
14. Belov Kirill 2B Matemaatika Podpovedkina Tatjana
15. Makarõtševa Aleksandra 2B Matemaatika Podpovedkina Tatjana
16. Puhtejeva Jelizaveta 2B Matemaatika Podpovedkina Tatjana
17. Kišuns Anna 2D Vene keel Gukova Oksana
18. Savosto Daniil 2D Vene keel Gukova Oksana
19. Treiberg Marika 2D Vene keel Gukova Oksana
20. Bulycheva Emiliya 3A Vene keel Sovetnaja Tatjana
21. Lipp Laura 3A Matemaatika Sovetnaja Tatjana
22. Agarkova Jekaterina 3C Vene keel Malinova Julia
3C Matemaatika Malinova Julia
23. Rumjantseva Olesja 5A Inglise keel Ignatjeva Anna
24. Kirsanova Darja 5B Eesti keel Okuneva Tatjana
5B Inglise keel Ignatjeva Anna
25. Smetanina Jekaterina 5B Eesti keel Okuneva Tatjana
26. Davõdova Nadežda 5C Matemaatika Zjusko Alevtina
27. Issakov Aleksei 5C Inglise keel Vlasova Natalja
5C Matemaatika Zjusko Alevtina
28. Oleinik Nikita 5C Inglise keel Vlasova Natalja
29. Svetlanov Daniil 6A Inglise keel Vlasova Natalja
30. Evgenieva Viktoriya 8A Käsitöö ja kodundus Staršova Jelena
31. Trohhatšova Jelizaveta 8A Käsitöö ja kodundus Staršova Jelena
32. Hristova Arina 8B Käsitöö ja kodundus Staršova Jelena
33. Iljina Eevi 8B Käsitöö ja kodundus Staršova Jelena
34. Rõžikova Darja 8B Bioloogia Imaeva Rima
35. Sovetnikov Nikolai 8B Geograafia (loodusgeograafia) Rasstryguina Natalia
8B Füüsika Moškova Ljudmila
8B Matemaatika Lozhkina Niina
36. Korobkova Anastassia 9A Bioloogia Aleksejeva Valeria
37. Kuškova Anastassija 9A Füüsika Moškova Ljudmila
38. Malkov Dmitri 9A Füüsika Moškova Ljudmila
39. Oprysk Anastasiia 9A Bioloogia Aleksejeva Valeria
40. Suvorova Milena 9A Bioloogia Aleksejeva Valeria
41. Tomitšik Levi 9A Füüsika Moškova Ljudmila
42. Tšernoussova Olesja 9A Bioloogia Aleksejeva Valeria
43. Zamorski Vitali 9C Keemia Rumjantseva Ljudmila