UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                      
 

 

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание уроков

Расписание уроков

Kinnitatud dsirektori 22.09.09 käskkirjaga nr 20-Ü

 

1.-4. klasside päevakava
 
ringid:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
 
5.-12. klasside päevakava
 
1 tund:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
8 tund:    14:50 - 15:35
 

Уроки замены

 23.09.2019  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 23. september 2019 (esmaspäev)          
          
      Dubtsak, Anna    
  Bahhir, Natalja täidab 2D klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  2D  klass  Kehaline kasvatus  316 kab  Ranneva Ljudmila
2.tund  2D  klass  Vene keel  316 kab  Ranneva Ljudmila
4.tund  2D  klass  Matemaatika  316 kab  Ranneva Ljudmila
5.tund  2D  klass  Loodusopetus  316 kab  Ranneva Ljudmila

      Gomzjakova, Irina    
2.tund  11A/B  ruhm  Matemaatika    Iseseisvalt
3.tund  12A/B  ruhm  Matemaatika    Iseseisvalt
4.tund  12A/B  ruhm  Matemaatika    Iseseisvalt
5.tund  9A/B/C  ruhm  Matemaatika  206 kab  Tsekolovets, Jaroslav
6.tund  7A/B/C/D  ruhm  Matemaatika  206 kab  Lozhkina, Nina

    Petrova, Alevtina      
  Ljudvig, Veronika täidab 5B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
4.tund  10A  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
5.tund  8D  ruhm  Eesti keel  104 kab  Tadz, Saule
6.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
          
  8A  klass  Ajalugu  2.-ks tunniks!  tund oli 20.09.
  9C  klass  Bioloogia  2.-ks tunniks!  tund oli 19.09.

(19/09/2019   10:47:55)



 24.09.2019  (Teisipäev)

(19/09/2019   10:48:11)



 25.09.2019  (Kolmapäev)

(19/09/2019   10:48:38)



 19.09.2019  (Neljapäev)

Asendustundide plaan 19. september 2019 (neljapäev)          

      Petrova, Alevtina    
  Ljudvig, Veronika täidab 5B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
2.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
3.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
4.tund  8D  ruhm  Eesti keel  407 kab  Solovjova, Arina
5.tund  10A  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt

      Moskova, Ljudmila    
2.tund  8A  klass  Vene keel  305 kab  Ostroverhova, Natalia
      20.09. reede  5. tunni asemel  
3.tund  9C  klass  Bioloogia  205 kab  Imaeva, Rima
      23.09. esmaspäev  1. tunni asemel  
4.tund  8C  klass  Bioloogia  305 kab  Imaeva, Rima
      3. tunni asemel      
5.tund  9A  klass  Eesti keel  305 kab  Bahramova, Irina  
            
3.tund  8C  klass  Klassijuhatamine  305 kab  Tarjan, Alevtina  

      Dubtsak, Anna      
  Bahhir, Natalja täidab 2D klassi klassijuhataja ülesanded           
1.tund  2D  klass  Matemaatika  316 kab  Ranneva Ljudmila  
3.tund  2D  klass  Vene keel  316 kab  Ranneva Ljudmila  
4.tund  2D  klass  Tooopetus    Koju!  
5.tund  2D  klass  Tooopetus    Koju!  

      Rasstryguina, Natalia      
  Rossev, Andrei täidab 9B klassi klassijuhataja ülesanded           
3.tund  7D  klass  Klassijuhatamine  403 kab  Baikova, Tatjana  
4.tund  6A  klass  Uhiskonnaopetus  403 kab  Birsanova, Natalja  
      7. tunni asemel    
5.tund  7E  klass  Loodusopetus  216 kab  Imaeva, Rima
      20.09. reede  6. tunni asemel  
6.tund  7D  klass  Geograafia    Koju!

(19/09/2019   08:54:53)



 20.09.2019  (Reede)

Asendustundide plaan 20. september 2019 (reede)          
          
      Petrova, Alevtina    
  Ljudvig, Veronika täidab 5B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
2.tund  4B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
5.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Jankovskaja, Dina
          
      Dubtsak, Anna    
  Bahhir, Natalja täidab 2D klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  2D  klass  Matemaatika  316 kab  Ranneva Ljudmila
2.tund  2D  klass  Vene keel  316 kab  Ranneva Ljudmila
3.tund  2D  klass  Inimeseopetus  316 kab  Ranneva Ljudmila
4.tund  2D  klass  Muusika    Koju!
5.tund  2D  klass  Kehaline kasvatus    Koju!

      Rasstryguina, Natalia    
  Rossev, Andrei täidab 9B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  6C  klass  Inimeseopetus    2.-ks tunniks!
2.tund  7C  klass  Kirjandus  403 kab  Tarjan, Alevtina
3.tund  8D  klass  Ajalugu  403 kab  Birsanova, Natalja
      neljapäev 26.09.  1. tunni asemel  
4.tund  8C  klass  Bioloogia  403 kab  Imaeva, Rima
      kolmapäev 25.09.  7. tunni asemel  
5.tund  9B  klass  Ajalugu  403 kab  Birsanova, Natalja
      2. tunni asemel    
          
      Sakki, Marina    
  Misnik, Julia täidab 8A klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  6A  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
2.tund  4A  klass  Eesti keel  218 kab  Belova, Ljubov
3.tund  8A  klass  Ajalugu  401 kab  Sile, Tatjana
      esmaspäev 23.09.  1. tunni asemel  
          
      Orekhova, Julia    
2.tund  5C  ruhm  Eesti keel    3.-ks tunniks!
5.tund  5D  ruhm  Eesti keel    Koju!
          
      Zukova, Kristina    
2.tund  5C  ruhm  Eesti keel    3.-ks tunniks!
3.tund  4C  klass  Eesti keel  215 kab  Belova, Ljubov
4.tund  6D  ruhm  Eesti keel  401 kab  Laiksoo, Katlin
5.tund  7E  ruhm  Eesti keel    Koju!
7.tund  7D  ruhm  Eesti keel    Koju!
          
      Makinen, Jekaterina    
3.tund  7D  ruhm  Klassijuhatamine  204 kab  Baikova, Tatjana
6.tund  8C  ruhm  Inglise keel    Koju!
          
      Mogutov, Mikhail    
1.tund  12A/B  ruhm  Reklaam  Moodle keskkonnas  
6.tund  12A/B  ruhm  Projektijuhtimine  Moodle keskkonnas  
7.tund  10A  ruhm  Karjaariopetus  Moodle keskkonnas  
8.tund  12A/B  ruhm  Kultuurilugu  Moodle keskkonnas  
          
6.tund  7E  klass  Loodusopetus  Koju!  tund oli 19.09.
5.tund  8A  klass  Vene keel  Koju!  tund oli 19.09.
5.tund  8B  klass  Vene keel  102 kab  Zolotareva, Larisa
      6. tunni asemel    
  9C  klass  Vene keel  3.-ks tunniks!  tund oli 18.09.

(19/09/2019   11:01:00)



1A klass

1B klass

1C klass

2A klass

2B klass

2C klass

2D klass

3A klass

3B klass

3C klass

3D klass

4A klass

4B klass

4C klass

4D klass

4E klass

5A klass

5B klass

5C klass

5D klass

6A klass

6B klass

6C klass

6D klass

7A klass

7B klass

7C klass

7D klass

7E klass

8A klass

8B klass

8C klass

8D klass

9A klass

9B klass

9C klass

10A klass

11A klass

11B klass

12A klass

12B klass

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva