UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, faks: +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                     

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание уроков

Расписание уроков

Kinnitatud dsirektori 22.09.09 käskkirjaga nr 20-Ü

 

1.-4. klasside päevakava
 
ringid:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
 
5.-12. klasside päevakava
 
1 tund:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
8 tund:    14:50 - 15:35
 

Уроки замены

 15.01.2018  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 15. jaanuar 2018 (esmaspäev)          

      Aleksejeva, Valeria    
  Rumjantseva, Ljudmila  täidab 11A/B klassi klassijuhataja ülesanded                 
1.tund  11A  klass  Bioloogia    Moodle keskkond
2.tund  12A  klass  Bioloogia    Moodle keskkond
3.tund  6A  klass  Loodusopetus  406 kab  Rasstryguina, Natalia
4.tund  6B  klass  Kirjandus  406 kab  Zolotareva, Larisa
      6. tunni asemel    
7.tund  11B  klass  Bioloogia    Moodle keskkond

(12/01/2018   10:12:48)



 16.01.2018  (Teisipäev)

Asendustundide plaan 16. jaanuar 2018 (teisipäev)          

      Zhurina, Veronika    
  Moskova, Ljudmila  täidab 10A klassi klassijuhataja ülesanded                 
2.tund  7A  klass  Bioloogia  406 kab  Aleksejeva, Valeria
      19.01. (reede)  6. tunni asemel  
3.tund  4C  klass  Loodusopetus  403 kab  Rasstryguina, Natalia
5.tund  7A  klass  Loodusopetus  205 kab  Raud, Anna
7.tund  10B  klass  Inimgeograafia    Iseseisvalt

      Rossev, Andrei    
5.tund  7C  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
6.tund  7B  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!

      Pushin Oleg    
1.tund  11A/B  ruhm  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt
2.tund  11A/B  ruhm  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt
3.tund  10A  ruhm  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt
4.tund  10A  ruhm  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt
5.tund  12A  ruhm  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt
6.tund  11B  ruhm  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt
7.tund  11B  ruhm  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt
8.tund  12A  ruhm  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt

(16/01/2018   08:04:33)



 17.01.2018  (Kolmapäev)

Asendustundide plaan 17. jaanuar 2018 (kolmapäev)          

      Sepp Christi    
3.tund  11A  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
4.tund  11A  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
7.tund  11B  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt
8.tund  11B  ruhm  Eesti keel    Iseseisvalt

      Rumjantseva, Ljudmila    
  Aleksejeva, Valeria  täidab 11B klassi klassijuhataja ülesanded                 
2.tund  8A  klass  Keemia  405 kab  Ostroverhova, Natalia
3.tund  9A  klass  Keemia  405 kab  Moskova, Ljudmila
5.tund  11B  klass  Keemia    Iseseisvalt
7.tund  11A  klass  Keemia    Iseseisvalt

      Rossev, Andrei    
3.tund  6D  ruhm  Kehaline kasvatus    Kanev, Andrei
4.tund  4C  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
5.tund  8B  ruhm  Kehaline kasvatus    Misnik, Julia
6.tund  9C  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
7.tund  9D  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!
          
      Adam, Olga    
  Hmelkova Olga  täidab 11B klassi klassijuhataja ülesanded                 
2.tund  7A  klass  Inglise keel  103 kab  Vlasova, Natalia
3.tund  3A  ruhm  Inglise keel  310 kab  Titova, Margarita
4.tund  3D  ruhm  Inglise keel  222 kab  Gukova, Oksana
5.tund  5B  ruhm  Inglise keel    Koju!

      Vassiljeva, Jelena    
1.tund  11A  ruhm  Ettevõtlusõpetus    2.-ks tunniks!
2.tund  11A  ruhm  Karjaariopetus  loengusaal  Vassiljeva, Jelena

      Aleksejeva, Valeria    
2.tund  5B  klass  Loodusopetus  406 kab  Jankovskaja, Dina
3.tund  4D  klass  Kirjandus  406 kab  Skokova, Ljudmila
          
      Zhurina, Veronika    
2.tund  9B  klass  Geograafia  403 kab  Rasstryguina, Natalia
3.tund  4A  klass  Loodusopetus  305 kab  Kostenkova, Marina

      Kanev, Andrei    
5.tund  9A  klass  Kehaline kasvatus    Moissejeva, Niina
8.tund  10A  ruhm  Riigikaitse    Iseseisvalt
          

(16/01/2018   15:07:04)



 18.01.2018  (Neljapäev)

Asendustundide plaan 18. jaanuar 2018 (neljapäev)          

1.-3. tund  9A/B/C/D  klass  Eesti keele proovieksam  Loengusaal  Moissejenko, Oksana
1.-3. tund  9A/B/C/D  klass  Eesti keele proovieksam  101 kab  Jankovskaja, Dina
1.-2. tund  9A/B/C/D  klass  Eesti keele proovieksam  102 kab  Aleksandrova, Ljudmila
3. tund  9A/B/C/D  klass  Eesti keele proovieksam  102 kab  Suvorova, Irina
          
      Kabineti vahetus    
      101 kabinet    
2.tund  6C  ruhm  Eesti keel  107 kab  Laiksoo, Katlin
3.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Laiksoo, Katlin
          
      102 kabinet    
2.tund  7C  klass  Ajalugu  305 kab  Birsanova, Natalja
          
      Loengusaal 109 kab    
2.tund  4C  klass  Loodusopetus  205 kab  Zhurina, Veronika
3.tund  12A  klass  Ajalugu  207 kab  Ostasov, Georgi
          
      Aleksandrova, Ljudmila    
1.tund  8A  ruhm  Eesti keel    2.-ks tunniks!
          
      Jankovskaja, Dina    
3.tund  5B  klass  Eesti keel  107 kab  Laiksoo, Katlin
          
      Moissejenko, Oksana    
1.tund  4C  klass  Kunst    2.-ks tunniks!
2.tund  4D  klass  Eesti keel  307 kab  Tikerpe, Anu
3.tund  4C  ruhm  Eesti keel  307 kab  Solovjova Arina

      Rumjantseva, Ljudmila    
  Aleksejeva, Valeria  täidab 11B klassi klassijuhataja ülesanded                 
2.tund  8B  klass  Keemia  405 kab  Imaeva, Rima
4.tund  9B  klass  Keemia  405 kab  Raud, Anna
5.tund  10A  klass  Keemia    Iseseisvalt
6.tund  9D  klass  Vene keel  405 kab  Tjuleneva, Julia
      2. tunni asemel    

      Rossev, Andrei    
1.tund  6C  ruhm  Kehaline kasvatus    2.-ks tunniks!
2.tund  7B  ruhm  Kehaline kasvatus    Kanev, Andrei
3.tund  7C  ruhm  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
5.tund  4C  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!

(17/01/2018   08:53:25)



 19.01.2018  (Reede)

Asendustundide plaan 19. jaanuar 2018  (reede)          

      Rumjantseva, Ljudmila    
  Aleksejeva, Valeria  täidab 11B klassi klassijuhataja ülesanded                 
1.tund  9C  klass  Keemia    2.-ks tunniks!
3.tund  10B  klass  Keemia    Iseseisvalt
4.tund  9D  klass  Klassijuhatamine  405 kab  Tarasevich, Sergey
8.tund  11A  klass  Keemia    Iseseisvalt
          
      Rossev, Andrei    
1.tund  10B  ruhm  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt
2.tund  10B  ruhm  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt
4.tund  8C  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
5.tund  6D  klass  Kehaline kasvatus    Moissejeva, Niina
7.tund  9D  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!

      Aleksejeva, Valeria    
6.tund  7A  klass  Bioloogia  Koju!  tund oli 16.01.2018

(18/01/2018   10:01:54)



1A klass

1B klass

1C klass

2A klass

2B klass

2C klass

2D klass

2E klass

3A klass

3B klass

3C klass

3D klass

4A klass

4B klass

4C klass

4D klass

4E klass

5A klass

5B klass

5C klass

5D klass

5E klass

6A klass

6B klass

6C klass

6D klass

7A klass

7B klass

7C klass

8A klass

8B klass

8C klass

9A klass

9B klass

9C klass

9D klass

10A klass

10B klass

11A klass

11B klass

12A klass

 

 

 

 © Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva