UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                                        
 

 

В Календарь      

 

 





 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание уроков

Расписание уроков

Kinnitatud dsirektori 22.09.09 käskkirjaga nr 20-Ü

 

1.-4. klasside päevakava
 
ringid:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
 
5.-12. klasside päevakava
 
1 tund:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
8 tund:    14:50 - 15:35
 

Уроки замены

 18.11.2019  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 18. november  2019 (esmaspäev)          

      Rossev, Andrei    
1.tund  9B  ruhm  Kehaline kasvatus    2.-ks tunniks!
2.tund  6B  klass  Kehaline kasvatus    Laiksoo, Katlin
4.tund  5C  ruhm  Tehnoloogiaopetus    Moissejev, Vjatseslav
5.tund  5D  ruhm  Tehnoloogiaopetus    Moissejev, Vjatseslav
7.tund  8A  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!

      Jankovskaja, Dina    
  Ostroverhova, Natalia täidab 7B klassi klassijuhataja ülesanded        
1.tund  5B  klass  Eesti keel  407 kab  Petrova, Alevtina
3.tund  6B  klass  Eesti keel  107 kab  Laiksoo, Katlin
5.tund  7B  klass  Eesti keel  107 kab  Laiksoo, Katlin
6.tund  4B  klass  Eesti keel  407 kab  Petrova, Alevtina

      Tarjan, Alevtina    
6.tund  11B  klass  Uurimistoo alused    Iseseisvalt

(15/11/2019   08:29:53)



 19.11.2019  (Teisipäev)

(13/11/2019   08:58:35)



 20.11.2019  (Kolmapäev)

(13/11/2019   14:13:45)



 21.11.2019  (Neljapäev)

(15/11/2019   08:29:59)



 15.11.2019  (Reede)

Asendustundide plaan 15. november 2019 (reede)          

      Jankovskaja, Dina    
  Ostroverhova, Natalia täidab 7B klassi klassijuhataja ülesanded        
1.tund  4B  klass  Klassijuhatamine    Aleksejeva, Valeria
2.tund  4B  klass  Eesti keel  407 kab  Petrova, Alevtina
5.tund  5B  klass  Eesti keel  407 kab  Petrova, Alevtina
6.tund  6B  klass  Eesti kirjandus  101 kab  Laiksoo, Katlin
          
      Zukova, Kristina    
2.tund  5C  ruhm  Eesti keel    3.-ks tunniks!
3.tund  4C  klass  Eesti keel  215 kab  Belova, Ljubov
4.tund  6D  ruhm  Inglise keel  401 kab  Hmelkova, Olga
5.tund  7E  ruhm  Eesti keel    Koju!
7.tund  7D  ruhm  Eesti keel    Koju!
          
      Makinen, Jekaterina    
3.tund  7D  ruhm  Matemaatika  204 kab  Tsekolovets, Jaroslav
6.tund  8C  ruhm  Inglise keel    Koju!
          
      Dzalalov, Sergei    
1.tund  7E  klass  Klassijuhatamine    
3.tund  7B  klass  Inimeseopetus  305 kab  Ostroverhova, Natalia
          
      Rastvorov, Nikolai    
2.tund  5E  klass  Inglise keel    3.-ks tunniks!
4.tund  5E  klass  Eesti keel  108 kab  Haltunen Ljudmila

      Tarjan, Alevtina    
  Moskova, Ljudmila täidab 8C klassi klassijuhataja ülesanded        
3.tund  10A  klass  Vene keel    Iseseisvalt
4.tund  8D  klass  Vene keel  302 kab  Zolotareva, Larisa
5.tund  8C  klass  Vene keel  302 kab  Raud, Anna

      Ranneva Ljudmila    
  Titova, Margarita täidab 3B klassi klassijuhataja ülesanded        
1.tund  3B  klass  Klassijuhatamine    2.-ks tunniks!

      Moissejeva, Niina  Misnik, Julia  
6.tund  7D  klass  Kehaline kasvatus    Solovjova, Arina
7.tund  9A  klass  Kehaline kasvatus    Koju!

      Rossev, Andrei    
1.tund  4C  klass  Klassijuhatamine    Fedorova, Tatjana
2.tund  8B  klass  Kehaline kasvatus    Sapotsnikova, Jelena
3.tund  5D  klass  Kehaline kasvatus    Misnik, Julia
4.tund  9C  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
5.tund  4D  ruhm  Kehaline kasvatus    Koju!
6.tund  5C  klass  Kehaline kasvatus    Koju!
7.tund  9A  klass  Kehaline kasvatus    Koju!
          
      Baikova, Tatjana    
  Vasilieva, Vera  täidab 7D klassi klassijuhataja ülesanded        

  7B  klass  Klassijuhatamine  2.-ks tunniks!  
  8C  klass  Klassijuhatamine  2.-ks tunniks!  

(14/11/2019   14:04:14)



1A klass

1B klass

1C klass

2A klass

2B klass

2C klass

2D klass

3A klass

3B klass

3C klass

3D klass

4A klass

4B klass

4C klass

4D klass

4E klass

5A klass

5B klass

5C klass

5D klass

6A klass

6B klass

6C klass

6D klass

7A klass

7B klass

7C klass

7D klass

7E klass

8A klass

8B klass

8C klass

8D klass

9A klass

9B klass

9C klass

10A klass

11A klass

11B klass

12A klass

12B klass

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva