UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                      
 

 

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание уроков

Расписание уроков

Kinnitatud dsirektori 22.09.09 käskkirjaga nr 20-Ü

 

1.-4. klasside päevakava
 
ringid:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
 
5.-12. klasside päevakava
 
1 tund:    08:05 - 08:50
2 tund:    09:00 - 09:45
3 tund:    10:00 - 10:45
4 tund:    11:00 - 11:45
5 tund:    12:00 - 12:45
6 tund:    13:00 - 13:45
7 tund:    13:55 - 14:40
8 tund:    14:50 - 15:35
 

Уроки замены

 18.02.2019  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 18. veebruar 2019 (esmaspäev)          

      Moissejev Vjatseslav    
1.tund  7D  ruhm  tehnoloogia    3.-ks tunniks!
2.tund  7D  ruhm  tehnoloogia    3.-ks tunniks!
3.tund  7C  ruhm  Kehaline kasvatus    Andrei Rossev
4.tund  7C  ruhm  Kehaline kasvatus    Niina Moissejeva
5.tund  6D  ruhm  tehnoloogia    Koju!
6.tund  6D  ruhm  tehnoloogia    Koju!

      Iakovleva, Evgeniia    
1.tund  8B  klass  Matemaatika    2.-ks tunniks!
2.tund  9B  klass  Matemaatika  302 kab  Kameneva Irina
3.tund  9C  klass  Matemaatika  206 kab  Kameneva Irina
4.tund  7D  klass  Bioloogia  206 kab  Imaeva, Rima
      kolmapäev 20.02.  6. tunni asemel  
5.tund  5C  klass  Matemaatika    Koju!
7.tund  9C  klass  Matemaatika    Koju!
8.tund  9B  klass  Matemaatika    Koju!

      Sakki, Marina    
  Fedorova, Tatjana täidab 7A klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  3D  klass  Eesti keel  218 kab  Belova, Ljubov
2.tund  5A  ruhm  Eesti keel    3.-ks tunniks!
4.tund  8C  klass  Eesti keel  203 kab  Gnevaseva, Julia

      Zhurina Veronika    
  Rumjantseva, Ljudmila täidab 11A klassi klassijuhataja ülesanded         
2.tund  5C  klass  loodusopetus  102 kab  Vasilieva, Vera
3.tund  7A/B  klass  Geograafia  102 kab  Kanev, Andrei
4.tund  8A  klass  Ajalugu  102 kab  Sile, Tatjana
      reede 22.02.  1. tunni asemel  
5.tund  4C  ruhm  Klassijuhatamine  102 kab  Raud, Anna
6.tund  11A  klass  Globaliseeruv maailm    Iseseisvalt
7.tund  11B  klass  Globaliseeruv maailm    Iseseisvalt

      204 kabineti vahetus     
4.tund  10B  ruhm  Eesti keel  104 kab  Suvorova, Irina
5.tund  12A  ruhm  Eesti keel  304 kab  Suvorova, Irina

(15/02/2019   08:33:49)



 19.02.2019  (Teisipäev)

(13/02/2019   12:19:11)



 20.02.2019  (Kolmapäev)

(14/02/2019   08:14:24)



 21.02.2019  (Neljapäev)

(14/02/2019   15:59:42)



 15.02.2019  (Reede)

Asendustundide plaan  15. veebruar 2019 (reede)          

      Puvi, Kristiina    
1.tund  11B  ruhm  Eesti keel  104 kab  Julia Lillak
3.tund  8B  ruhm  Eesti keel  201 kab  Julia Lillak
4.tund  4D  ruhm  Eesti keel  301 kab  Julia Lillak
5.tund  4A  ruhm  Eesti keel  305 kab  Julia Lillak
6.tund  7D  ruhm  Eesti keel  402 kab  Julia Lillak

      Zhurina Veronika    
  Rumjantseva, Ljudmila täidab 11A klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  7A  klass  loodusopetus    2.-ks tunniks
2.tund  5B  klass  matemaatika  102 kab  Fjodorova Tatjana
      5. tunni asemel    
3.tund  11A  klass  loodusgeograafia    Iseseisvalt
4.tund  7AB  ruhm  geograafia  102 kab  Misnik, Julia
5.tund  9A  klass  keemia  102 kab  Rumjantseva Ljudmila
      26.02. teisipäev  2. tunni asemel  
6.tund  10B  klass  geograafia    Iseseisvalt

      Rasstryguina, Natalia    
  Butkevits, Alla täidab 8B klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  8C  klass  Loodusopetus    2.-ks tunniks!
2.tund  5A  klass  Loodusopetus    4.-ks tunniks!
3.tund  7D  klass  Loodusopetus    4.-ks tunniks!
5.tund  7D  klass  Inimeseopetus  403 kab  Dzalalov, Sergei

      Iakovleva, Evgeniia    
1.tund  9B  klass  Matemaatika  208 kab  2.-ks tunniks!
2.tund  7D  klass  Matemaatika  204 kab  4.-ks tunniks!
3.tund  5A  klass  Matemaatika  206 kab  4.-ks tunniks!
4.tund  9C  klass  Matemaatika  206 kab  Kameneva Irina
5.tund  5C  klass  Majandusopetus  206 kab  Malinova, Julia
      6. tunni asemel    

      Sakki, Marina    
1.tund  5A  klass  Eesti keel    4.-ks tunniks!
6.tund  6C  klass  Eesti keel    Koju!
          
      Moissejev Vjatseslav    
1.tund  4D  ruhm  Tehnoloogia    2.-ks tunniks!
2.tund  4C  ruhm  Tehnoloogia  001 kab  Rossev Andrei
3.tund  6C  ruhm  Tehnoloogia  206 kab  Gomzjakova, Irina
4.tund  6C  ruhm  Tehnoloogia  001 kab  Gomzjakova, Irina
5.tund  8C  ruhm  Tehnoloogia    Koju!
6.tund  8C  ruhm  Tehnoloogia    Koju!
          
      Zukova, Kristina    
6.tund  9C  ruhm  Eesti keel    Koju!
          
  8A  klass  Ajalugu  2.-ks tunniks!  
5.tund  5A  klass  Ajalugu  Koju!  

      Postolenko, Manuelle    
3.tund  3D  ruhm  Inglise keel  218 kab  Tvoronovits, Jelena
5.tund  3A  ruhm  Inglise keel    Koju!
7.tund  11B  ruhm  Saksa keel    Koju!

      Raud, Anna    
6.tund  12AII  klass  Vene keel    Iseseisvalt

      Imaeva, Rima    
7.tund  7D  klass  Bioloogia  205 kab  Imaeva, Rima
      kolmapäev 20.02.  6. tunni asemel  

(14/02/2019   14:03:39)



1A klass

1B klass

1C klass

1D klass

2A klass

2B klass

2C klass

3A klass

3B klass

3C klass

3D klass

3E klass

4A klass

4B klass

4C klass

4D klass

5A klass

5B klass

5C klass

5D klass

5E klass

6A klass

6B klass

6C klass

6D klass

6E klass

7A klass

7B klass

7C klass

7D klass

8A klass

8B klass

8C klass

9A klass

9B klass

9C klass

10A klass

10B klass

11A klass

11B klass

12A (1 rühm)

12A (2 rühm)

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva