UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                      
 

 

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание компьютерного класса

Расписание компьютерного класса

           

15.04.19 - 21.04.19

  Esmaspäev - 15.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3A,  Bogatova H.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  6A,  Ljudvig V.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  10B,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 16.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  6D,  Mussijenko J.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  9C,  Zhukova K.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  3B,  Kravchenko E.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 17.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10B,  Suvorova I.
 09:00-09:45 2  10B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  3B,  Kravchenko E.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 18.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  11B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  3D,  Tvoronovitš J.
 13:55-14:40 7  6A,  Gomzjakova I.
 14:50-15:35 8  
  Reede - 19.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  6C,  Gomzjakova I.
 09:00-09:45 2  7D,  Iakovleva E.
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  8A,  Mištšenko A.
 13:00-13:45 6  11B,  Bahramova I.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  11B,  Suvorova I.

22.04.19 - 28.04.19

  Esmaspäev - 22.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3A,  Bogatova H.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  6A,  Ljudvig V.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  10B,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  11,  Suvorova I.
  Teisipäev - 23.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  6D,  Mussijenko J.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  9C,  Zhukova K.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  3B,  Kravchenko E.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 24.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10B,  Suvorova I.
 09:00-09:45 2  10B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  3B,  Kravchenko E.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 25.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  11B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  3D,  Tvoronovitš J.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 26.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  6C,  Gomzjakova I.
 09:00-09:45 2  7D,  Iakovleva E.
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  8A,  Mištšenko A.
 13:00-13:45 6  11B,  Bahramova I.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  11B,  Suvorova I.

29.04.19 - 05.05.19

  Esmaspäev - 29.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3A,  Bogatova H.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  6A,  Ljudvig V.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  10B,  Suvorova I.
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 30.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  6D,  Mussijenko J.
 09:00-09:45 2  11B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  9C,  Zhukova K.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  3B,  Kravchenko E.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 01.05.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10B,  Suvorova I.
 09:00-09:45 2  10B,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  10B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  12A,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  3B,  Kravchenko E.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 02.05.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Suvorova I.
 10:00-10:45 3  11B,  Suvorova I.
 11:00-11:45 4  12A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Suvorova I.
 13:00-13:45 6  3D,  Tvoronovitš J.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 03.05.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  7D,  Iakovleva E.
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  10B,  Suvorova I.
 12:00-12:45 5  8A,  Mištšenko A.
 13:00-13:45 6  11B,  Bahramova I.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  11B,  Suvorova I.

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva