UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                      

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Уроки замены

Уроки замены

 24.09.2018  (Esmaspäev)

Asendustundide plaan 24.september 2018 (esmaspäev)          

      Tarjan, Alevtina    
  Aleksandrova, Ljudmila täidab 7C klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  6C  klass  Vene keel    2.-ks tunniks!
3.tund  9B  klass  Vene keel  302 kab  Tjuleneva, Julia
4.tund  9B  klass  Fuusika  302 kab  Moskova, Ljudmila
      25.09.(teisipäev)  2. tunni asemel  
5.tund  7D  klass  Vene keel    Koju!
6.tund  7D  klass  Vene keel    Koju!

(18/09/2018   13:56:11)



 18.09.2018  (Teisipäev)

Asendustundide plaan 18. september 2018 (teisipäev)          

      Tihhonova, Olga    
1.tund  4C  klass  Kunst    2.-ks tunniks!
2.tund  6D  klass  Matemaatika  307 kab  Mussijenko, Jelena
      1. tunni asemel    
3.tund  5D  klass  Kunst  307 kab  Moissejev, Vjatseslav
4.tund  4D  klass  Klassijuhatamine  312 kab  Mazinskaja, Darja
5.tund  7D  klass  Kunst    Koju!
6.tund  6C  klass  Kunst    Koju!

      Kanev, Andrei  Lissovskaja Darja  
5.tund  11B  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
6.tund  11B  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
7.tund  12A  klass  Kehaline kasvatus    Iseseisvalt

      Moissejeva, Niina  Rossev, Andrei  
5.tund  7C  klass  Geograafia  302 kab  Rasstryguina, Natalia
      6. tunni asemel    
6.tund  7D  klass  Kehaline kasvatus    Koju!

      Vassiljeva, Jelena    
7.tund  9B  klass  Karjaariopetus    Koju!

      Laiksoo, Katlin    
  Orekhova, Julia  täidab 5B klassi klassijuhataja ülesanded         
2.tund  7C  ruhm  Eesti keel  101 kab  Zukova, Kristina
4.tund  5B  ruhm  Eesti keel  101 kab  Denisova, Olesja
5.tund  4A  ruhm  Eesti keel    Koju!
6.tund  6B  ruhm  Eesti keel    Koju!

      Tarjan, Alevtina    
  Aleksandrova, Ljudmila täidab 7C klassi klassijuhataja ülesanded         
3.tund  6C  klass  Ajalugu  302 kab  Birsanova, Natalja
      19.09.(kolmapäev)  1. tunni asemel  
4.tund  9B  klass  Vene keel  302 kab  Gnevaseva, Julia

(18/09/2018   08:33:05)



 19.09.2018  (Kolmapäev)

Asendustundide plaan 19. september 2018 (kolmapäev)            

  1C  klass  Titova, Margarita  on õppereisil    
  3A  klass  Bogatova, Helena  on õppereisil    

      Tarjan, Alevtina      
  Aleksandrova, Ljudmila täidab 7C klassi klassijuhataja ülesanded           
2.tund  7C  klass  Kirjandus    3.-ks tunniks!  
3.tund  11B  klass  Vene keel    Iseseisvalt  
4.tund  6C  klass  Loodusopetus  302 kab  Imaeva, Rima  
      20.09.(neljapäev)  6. tunni asemel    
            
      Adam, Olga      
8.tund  9A/B/C  ruhm  Inglise keel    Koju!  
            
  6C  klass  2.-ks tunniks!  tund oli 18.09.    
  7C  klass  3.-ks tunniks!      

(18/09/2018   13:54:48)



 20.09.2018  (Neljapäev)

Asendustundide plaan 20. september 2018 (neljapäev)          

      Tihhonova, Olga    
1.tund  5A  klass  Kunst    2.-ks tunniks!
2.tund  7C  klass  Matemaatika  307 kab  Zjusko, Alevtina
      1. tunni asemel    
3.tund  9C  klass  Vene keel  307 kab  Raud, Anna
      6. tunni asemel    
4.tund  9B  klass  Kehaline kasvatus    Vasilieva, Vera
      6. tunni asemel    
5.tund  8B  klass  Kunst  307 kab    Ostroverhova, Natalja
6.tund  8C  klass  Kunst  307 kab  Starsova, Jelena

      Butkevits, Alla    
1.tund  9C  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  8C  ruhm  Inglise keel  301 kab  Vlasova, Natalia
3.tund  7C  ruhm  Inglise keel  201 kab  Zukova, Kristina
4.tund  9A  ruhm  Inglise keel  201 kab  Guroljova, Larissa
5.tund  7D  ruhm  Inglise keel  201 kab  Postolenko, Manuelle
6.tund  8B  klass  Inglise keel  301 kab  Vlasova, Natalia

      Ignatjeva, Anna    
1.tund  4A  ruhm  Inglise keel    2.-ks tunniks!
3.tund  2A  ruhm  Inglise keel    Sovetnaja, Tatjana
4.tund  2A  ruhm  Inglise keel    Sovetnaja, Tatjana
6.tund  2A  ruhm  Inglise keel    Sovetnaja, Tatjana

      Bahramova, Irina    
4.tund  8A  klass  Eesti keel  402 kab  Okuneva, Tatjana

      Tarjan, Alevtina    
  Aleksandrova, Ljudmila täidab 7C klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  7D  klass  Kirjandus    2.-ks tunniks!
2.tund  11B  klass  Vene keel    Iseseisvalt
3.tund  6C  klass  Matemaatika  302 kab  Gomzjakova, Irina
4.tund  7C  klass  Kehaline kasvatus    Moissejeva, Niina
      21.09.(reede)  1. tunni asemel  
8.tund  11A  klass  Vene keel    Iseseisvalt

  4A  ruhm  Ignatjeva, Anna  2.-ks tunniks!  
  5A  klass  2.-ks tunniks!    
  7C  klass  2.-ks tunniks!    
  7D  klass  2.-ks tunniks!    
  9C  ruhm  Butkevits, Alla  2.-ks tunniks!  
6.tund  6C  klass  Loodusopetus  Koju!  tund oli 19.09.

(20/09/2018   12:23:03)



 21.09.2018  (Reede)

Asendustundide plaan 21. september 2018 (reede)          
          
  8B   klass  Rasstryguina, Natalia  on õppereisil  
  8C  klass  Imaeva, Rima  on õppereisil  
          
      Imaeva, Rima    
1.tund  9A  klass  Bioloogia    2.-ks tunniks!
2.tund  7C  klass  Bioloogia    3.-ks tunniks!
3.tund  6A  klass  Bioloogia  205 kab  Okuneva, Tatjana
5.tund  9C  klass  Bioloogia  304 kab  Tjuleneva, Julia
          
      Rasstryguina, Natalia    
1.tund  8C  klass  Geograafia    õppereis
2.tund  5A  klass  Muusika  215 kab  Suleiko, Ljudmila
3.tund  7D  klass  Eesti keel  403 kab  Puvi, Kristiina
      6. tunni asemel    
5.tund  7D  klass  Geograafia    Koju!
          
      Ignatjeva, Anna    
1.tund  4A  klass  Muusika inglise keel    2.-ks tunniks!
2.tund  7A  klass  Inglise keel  308 kab  Shcherbinina, Olga
3.tund  4A  ruhm  Eesti keel  203 kab  Gnevaseva, Julia
4.tund  2A  klass  Inglise keel    Sovetnaja, Tatjana
5.tund  6A  ruhm  Kehaline kasvatus  408 kab  Vasilieva, Vera
6.tund  7B  ruhm  Inglise keel    Koju!

      Bahramova, Irina    
6.tund  11B  klass  UNESCO    Moodle keskkonnas

      Tarjan, Alevtina    
  Aleksandrova, Ljudmila täidab 7C klassi klassijuhataja ülesanded         
1.tund  7D  klass  Vene keel    2.-ks tunniks!
2.tund  6C  klass  Vene keel  305 kab  Moskova, Ljudmila
3.tund  11B  klass  Vene keel    Iseseisvalt
4.tund  9B  klass  Vene keel  302 kab  Vasilieva, Vera
5.tund  7C  klass  Vene keel    Koju!
6.tund  7C  klass  Vene keel    Koju!
8.tund  11B  klass  Vene keel    Iseseisvalt

  4A  klass  2.-ks tunniks!    
  7C  klass  Bioloogia  3.-ks tunniks!  
  7D  klass  Vene keel  2.-ks tunniks!  
  9A  klass  Bioloogia  2.-ks tunniks!  
6.tund  9A  klass  Kirjandus  Koju!

Moissejev Vjatseslav
1.tund 4D ruhm Tehnoloogia 2.-ks tunniks!
2.tund 4C klass Tehnoloogia 106 Starsova Jelena
3.tund 6C ruhm Tehnoloogia 204 Mistsenko Aleksandr 8C asemel
4.tund 6C ruhm Tehnoloogia Rossev Andrei 8C asemel
7.tund 9B ruhm Koju!
8.tund 9B ruhm Koju!

(20/09/2018   12:23:53)



 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva