UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                      
 

 

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание лекционного зала

Расписание лекционного зала

           

15.04.19 - 21.04.19

  Esmaspäev - 15.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  11B,  Moissejenko O.
 09:00-09:45 2  11A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  12A,  Lend L.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  10A,  Lend L.
 13:00-13:45 6  7A,  Sile T.
 13:55-14:40 7  11A,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 16.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  10A,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  12A,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  10A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  11B,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Kolmapäev - 17.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  9B,  Aleksandrova L.
 09:00-09:45 2  12A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  6B,  Džalalov S.
 11:00-11:45 4  10B,  Moissejenko O.
 12:00-12:45 5  12A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  7A,  Ostroverhova N.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Neljapäev - 18.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  9C,  Ljudvig V.
 09:00-09:45 2  12A,  Ostašov G.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  12A,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  7A,  Ostroverhova N.
 13:00-13:45 6  12A,  Ostašov G.
 13:55-14:40 7  10B,  Ostašov G.
 14:50-15:35 8  12A,  Suvorova I.
  Reede - 19.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10,  Mussijenko J.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  9A,  Sile T.
 11:00-11:45 4  11A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  10,  Kanev A.
 14:50-15:35 8  

22.04.19 - 28.04.19

  Esmaspäev - 22.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  11B,  Moissejenko O.
 09:00-09:45 2  11A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  12A,  Lend L.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  10A,  Lend L.
 13:00-13:45 6  7A,  Sile T.
 13:55-14:40 7  11A,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 23.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:04-08:50 1  
 09:00-09:45 2  10A,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  12A,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  10A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 24.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  6B,  Džalalov S.
 11:00-11:45 4  10B,  Moissejenko O.
 12:00-12:45 5  12A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  7A,  Ostroverhova N.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Neljapäev - 25.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  9C,  Ljudvig V.
 09:00-09:45 2  12A,  Ostašov G.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  12A,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  7A,  Ostroverhova N.
 13:00-13:45 6  12A,  Ostašov G.
 13:55-14:40 7  10B,  Ostašov G.
 14:50-15:35 8  12A,  Suvorova I.
  Reede - 26.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10,  Mussijenko J.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  9A,  Sile T.
 11:00-11:45 4  11A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  10,  Kanev A.
 14:50-15:35 8  

29.04.19 - 05.05.19

  Esmaspäev - 29.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  11B,  Moissejenko O.
 09:00-09:45 2  11A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  12A,  Lend L.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  10A,  Lend L.
 13:00-13:45 6  7A,  Sile T.
 13:55-14:40 7  11A,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 30.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  10A,  Moissejenko O.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  12A,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  10A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  11B,  Moissejenko O.
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Kolmapäev - 01.05.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  9B,  Aleksandrova L.
 09:00-09:45 2  12A,  Lend L.
 10:00-10:45 3  6B,  Džalalov S.
 11:00-11:45 4  10B,  Moissejenko O.
 12:00-12:45 5  12A,  Ostašov G.
 13:00-13:45 6  7A,  Ostroverhova N.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  10B,  Ostašov G.
  Neljapäev - 02.05.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  9C,  Ljudvig V.
 09:00-09:45 2  12A,  Ostašov G.
 10:00-10:45 3  12A,  Ostašov G.
 11:00-11:45 4  12A,  Ostašov G.
 12:00-12:45 5  7A,  Ostroverhova N.
 13:00-13:45 6  12A,  Ostašov G.
 13:55-14:40 7  10B,  Ostašov G.
 14:50-15:35 8  12A,  Suvorova I.
  Reede - 03.05.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  10,  Mussijenko J.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  9A,  Sile T.
 11:00-11:45 4  11A,  Lend L.
 12:00-12:45 5  10B,  Lend L.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  10,  Kanev A.
 14:50-15:35 8  

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva