UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                      
 

 

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание класса ноутбуков (15)

Расписание класса ноутбуков (15)

           

15.04.19 - 21.04.19

  Esmaspäev - 15.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3C,  Kostenkova M.
 09:00-09:45 2  5A,  Syakki M.
 10:00-10:45 3  3D,  Tvoronovitš J.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2A,  Sovetnaja T.
 13:00-13:45 6  2B,  Stepanova L.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 16.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2B,  Stepanova L.
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(13)
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 17.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  1A,  Gukova O.
 09:00-09:45 2  3A,  Orekhova J.
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  1A,  Gnevaševa J.
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(13)
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 18.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 19.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2A,  Sovetnaja T.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

22.04.19 - 28.04.19

  Esmaspäev - 22.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3C,  Kostenkova M.
 09:00-09:45 2  1A,  Gnevaševa J.
 10:00-10:45 3  3D,  Tvoronovitš J.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2A,  Sovetnaja T.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 23.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  1A,  Gnevaševa J.
 10:00-10:45 3  1A,  Gnevaševa J.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(13)
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 24.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  1A,  Gnevaševa J.
 10:00-10:45 3  1A,  Gnevaševa J.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(13)
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 25.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 26.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2A,  Sovetnaja T.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

29.04.19 - 05.05.19

  Esmaspäev - 29.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3C,  Kostenkova M.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  3D,  Tvoronovitš J.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2A,  Sovetnaja T.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 30.04.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  6E,  Belova Z.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(13)
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 01.05.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(13)
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 02.05.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  6E,  Belova Z.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 03.05.19
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.
 13:00-13:45 6  2A,  Sovetnaja T.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva