UNESCO Eesti rahvuslik komisjon Narva Soldino Gümnaasium
Tallinna mnt. 40, 21006 Narva, Eesti, reg.75026690tel.: +3723569560, +3723563080, e-post: sekretarsoldino.edu.ee
 
 Язык                      

В Календарь      

 

 



 

◊ Учебный и воспитательный процесс › Расписания учебного процесса › Расписание класса ноутбуков (15)

Расписание класса ноутбуков (15)

           

17.09.18 - 23.09.18

  Esmaspäev - 17.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3C,  Kostenkova M.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  12A,  Hmelkova O.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1A,  Sovetnaja T.
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 18.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Hmelkova O.
 10:00-10:45 3  7C,  Butkevitš A.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(7)
 13:55-14:40 7  Robootika,  Gomzjakova I.
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 19.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  7D,  Butkevitš A.
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(7)
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 20.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  6C,  Gomzjakova I.
 10:00-10:45 3  12A,  Hmelkova O.
 11:00-11:45 4  12A,  Hmelkova O.
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  ...,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  7D,  Iakovleva E.
 14:50-15:35 8  7D,  Iakovleva E.
  Reede - 21.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  12A,  Hmelkova O.
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  1A,  Sovetnaja T.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

24.09.18 - 30.09.18

  Esmaspäev - 24.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3C,  Kostenkova M.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1A,  Sovetnaja T.
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 25.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(7)
 13:55-14:40 7  Robootika,  Gomzjakova I.
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 26.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(7)
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 27.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 28.09.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  1A,  Sovetnaja T.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

01.10.18 - 07.10.18

  Esmaspäev - 01.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  3C,  Kostenkova M.
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  1A,  Sovetnaja T.
 13:00-13:45 6  8B,  Mištšenko A.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Teisipäev - 02.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(7)
 13:55-14:40 7  Robootika,  Gomzjakova I.
 14:50-15:35 8  
  Kolmapäev - 03.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  
 13:00-13:45 6  2C,  Malinova J.(7)
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Neljapäev - 04.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  
  Reede - 05.10.18
 Aeg Nr  Klass, Õpetaja
 08:05-08:50 1  
 09:00-09:45 2  
 10:00-10:45 3  8C,  Mištšenko A.
 11:00-11:45 4  
 12:00-12:45 5  2C,  Malinova J.(5)
 13:00-13:45 6  1A,  Sovetnaja T.
 13:55-14:40 7  
 14:50-15:35 8  

 

 

 

 Narva Soldino Gümnaasium Tallinna mnt. 40, 21006 Narva